• weasley
    27
    je, super, samo što ne mogu na tekmu, zato i pitam za šal :worry:

    zato se nadam prolazu jer mi više odgovaraju 7./14.3.
  • 000
    941
    GzJB1DW.jpg

    E jbg, nisam znao da ne dolaziš.
    A prolazu se ipak nadam iz nekih drugih razloga :wink:
  • weasley
    27
    A prolazu se ipak nadam iz nekih drugih razlogaCavalera

    ne želim još razmišljat o 3. mjesecu, prvo Viktoria, ali sve ću podredit da budem na tekmi
  • reziser
    6.4k
    prvo istra :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Salovi ce biti u prodaji u fan shopu pa se mozes nadati da ce mozda biti i na web shopu. Tako si mozes naruciti ili nadji nekog poznatog da ide i da ti uzme usput.

    Ja nisam skontao ovo za online kupce. Znaci trebam onaj cijeli A4 papir da bi mogao podici sal?
  • reziser
    6.4k
    bojim se nove kazne za baklje u terenu i prekid utakmice (za HNL)
    recidivisti smo
  • LovroZG
    1.3k

    Vjerojatno će zatvorit stadion protiv Belupa jer debili ne znaju šta da rade sami sa sobom. To bi bio logičan slijed nakon zatvaranja tribine, tak je i s Hajdukom bilo.
  • Bosna86
    11.6k
    Mislim da takvim etiketama i nije bas mjesto na ovom forumu
  • 000
    941
    Mislim da takvim etiketama i nije bas mjesto na ovom forumuBosna86

    Ma i mene ponekad povuce, ali potegnem rucnu. U pravu si, svi vise manje pusemo u isti rog.
  • LovroZG
    1.3k
    A kak bi ih ti etikerao?
  • Hipo
    406
    Mislim da baklje nece letit s tribine protiv istre.
    jer time bi nastetili najvise sami sebi.

    Ionako ce kaznit klub za ovo s rudesa.
    Novcano + prazan istok protiv slavena.
  • BluePhone67
    3.3k
    Nije to losa ideja, svi na jedinu otvorenu tribinu zapad ako zatvore istok i sjever i tarapana medjusobno mamicevci protiv dinamovaca, pa tko prezivi pricat ce i uzima primat nad klubom
  • Guinness
    2k
    nek stave na hitrec onda
  • BluePhone67
    3.3k
    Deda na Mumiju dvoboj :rofl: :lol:
  • Bosna86
    11.6k
    Broj baklji kojima su BBB ozlijedili civile 0, broj baklji kojima su BBB ozlijedili zene 0, broj baklji kojima su BBB ozlijedili djecu 0. To sto su Blazicko, Lesicki i slicni progurali tu neku pricu o stetnosti baklji da bi izjednacili lopovluk i to sto je tu pricu nas zapad popusio je nazalost problem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.