• deda
    28.1k
    A ništa, pišemo jedan X kako sam i mislio
  • JJ44
    23
    SN: Kulenović u Rijeku. Kakva zamjena za Čolaka... :lol:
  • Carrasco
    4.1k
    Sjebala je Kulenovića ona ozljeda, nije on toliko loš koliko mi to potenciramo.
  • Kwedi
    3.8k
    Sjebala je Kulenovića ona ozljeda, nije on toliko loš koliko mi to potenciramo.Carrasco

    I u Legiji nije bio toliko loš koliko su Poljaci potencirali...
  • LovroZG
    1.3k
    Kulen je u U21 repki bio odličan prije dolaska u Dinamo. Borben, jak, dobar u skoku, i zabio je par dobrih golova tak da ima on talent. Možda ga u Rijecu uspiju vratit na pravi put.
  • vjeko1701
    5.9k
    A da, nisam samo siguran kolko Rožman ima taj kapacitet. Na stranu mu ide da će neko vrijeme biti jedina opcija u napadu.
  • Kiki ZG
    98
    Posto sam novi na forumu samo cu se malo ukljuciti u ovu raspravu potaknulo me to sa kulenovicem,treba se sjetit kramarica koji u dinamu nije dobio pravu priliku nikada nazalost pa svi znamo kako je prosao u rijeki neznam dali se to moze ocekivati od kulenovica ali tko zna sve je moguce pa je dobro da je samo posudba mozda proigra i bude dobar u buducnosti..
  • Crusades1986
    9.8k
    Mislim da je deplasirano uspoređivat Kramu i Kuleta. Krama najbolji strijelac u mlađim kategorijama i dobra epizoda u Lokomotivi, a Kulenović ima pokušaj dobrog nastupa.
  • Kiki ZG
    98
    naravno da to nije ni bila usporedba nego vise me podsjetilo na kramu pa sam se malo ukljucio ali ne treba podcjeniti niti kulenovica znao je dobro odigrati za mladu reprezentaciju i u poljskoj nije bio los pa mozda se dogodi neka njegova eksplozija u rijeki ako ce i tamo igrati uopce
  • Kwedi
    3.8k
    https://twitter.com/i/status/1168641578392522757

    Da, zato su se plakali Legijini navijači
  • Kiki ZG
    98
    Da se razumijemo nije ni meni igrac bas neki nije mi neki tip napadaca i neznam zasto je doveden uopce jos ali opet nista cudno imali smo i puno gorih napadaca
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Pozdrav.

    Pošto si novi na forumu, samo jedna kritika u dobroj namjeri. Kad pišeš duže malo, stavi tu i tamo ponegdje točku i zarez, radi lakšeg čitanja i sporazumijevanja nama drugima. :victory: :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    Ti si se našao nekom solit pamet oko gramatike i pravopisa?
  • Kiki ZG
    98
    Sve pet,krtika prihvacena primjetio sam to i sam ali eto ko kaj sam i reko novi sam prvi dan pa malo stekam :lol:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    da ga vi djedice ne bi morali opominjat :razz: :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.