• Mali dioničar
    13.4k
    Hrvatski nogometni kup 2020./21. izdanje Hrvatskog nogometnog kupa broj 30.

    Da li nas čeka hat-trick Rijeke?

    Jučer:
    Bjelovar-Varaždin 0:5, Varaždin u šarenom sastavu

    Segesta-Croatia(Z) 3:4, Croatia vodila 4:0 u 51, Segesta zabila treći u 86.

    Danas;

    16:00
    Oriolik-Karlovac 1919, Kurilovec-Papuk Orahovica, Dilj-Virovitica, Pazinka-Crikvenica, Graničar-Slavonija, GOŠK-BSK, Gaj Mače-Lika 95, Sloga (NG)-Sesvete, Mladost Tribunj - Polet (SMNM), Mladost Ždralovi-Mladost Petrinja, Ferdinandovac-Ivančica, Rudar Mursko Središće-Tehnika Koprivnica

    17:00
    Rudar Labin - Primorac (B)

    18:00
    Gorica-Belišće

    Iduće kolo je šesnaestina finala i trebalo bi se igrati 07.10.
    Osmina finala bi trebala bit 16.12.
    Četvrtfinale 03.03.
    Polufinale 31.03.
    Finale 19.05.
  • Kwedi
    3.8k
    prognoza:

    Oriolik-Karlovac 1919, 2
    Kurilovec-Papuk Orahovica, 1
    Dilj-Virovitica, 2
    Pazinka-Crikvenica, 2
    Graničar-Slavonija, 1
    GOŠK-BSK, 2
    Gaj Mače-Lika 95, 1
    Sloga (NG)-Sesvete, 2
    Mladost Tribunj - Polet (SMNM), 2
    Mladost Ždralovi-Mladost Petrinja, 1
    Ferdinandovac-Ivančica, 1
    Rudar Mursko Središće-Tehnika Koprivnica 1
    Rudar Labin - Primorac (B) 1
    Gorica-Belišće 1
  • Kwedi
    3.8k
    inače, bilo bi fora da prvoligaši od ovog kola startaju i bez nositeljstva
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ipak, gledajući s druge strane, onda bi bilo manje mjesta za male klubove u ovoj fazi tak da je u biti sustav skroz ok.

    Vezano za imena klubova kad gledaš i ove niže lige, Mladost je dosta popularno ime u RH, vjerojatno i u regiji. :smile:
  • deda
    26.3k
    Ajmo Redsi! Ajmo moji!
  • Kwedi
    3.8k
    Polet iz Svetog Martina na Muri ima para ko dreka i ak ih ne potrefi ždrijeb na nekog ful jakog mogli bi zube slomiti neki poznatiji.

    Škvorc, Brezovec, Mezga...
  • agramZ
    2.2k
    Vezano za imena klubova kad gledaš i ove niže lige, Mladost je dosta popularno ime u RH, vjerojatno i u regiji.Mali dioničar

    a imamo i beogradski sportski klub :smile:
  • deda
    26.3k
    Oni su nam gavni konkurent u ligi. Čak nisam siguran da ima u Hr ambicioznijih trećeligaša od Ždralova i Svetog Martina na Muri
  • Kwedi
    3.8k
    mislim (nisam siguran) da je bila sad na ljeto kombinacija da i benko potpiše za polet
  • Infinity
    14.9k
    Nesto sumnjam da Marsonia nece opet pokusat uci. Vukovar i Belisce isto, mada su lose otvorili sezonu. Vukovar cak ima prvoligaske ambicije. Na istoku bi trebalo biti najzanimljivije cak.

    Inace, kakve su propozicije ove sezone? Koliko ulazi? Play off? Direktno?
  • Mali dioničar
    13.4k
    Pazinka-Crikvenica, 2Kwedi

    A u Pazinki su igrala 3 buduća A reprezentativca.

    Tonči Gabrić, Igor Pamić i Dado Pršo. :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    gledao sam malo crikvenicu na hntv sažetku, zato pikirao na njih.

    jedino sam na ferdinandovac - ivanščica bubnuo bezveze keca, o njima fakat nemam pojma
  • Kwedi
    3.8k
    Inace, kakve su propozicije ove sezone? Koliko ulazi? Play off? Direktno?Infinity

    iskreno, teško prognozirati. ovi su utefterili zajedničku treću ligu koju nema nitko. sukladno tome morat će sigurno mijenjati jer nema niti jedan trećeligaški klub osim eventualno nekog zagrebačkog, poleta i mladosti da bi to financijski mogli odradit neovisno o rezultatima
  • Guinness
    1.9k
    Nesto sumnjam da Marsonia nece opet pokusat uci. Vukovar i Belisce isto, mada su lose otvorili sezonu. Vukovar cak ima prvoligaske ambicije. Na istoku bi trebalo biti najzanimljivije cak.

    Inace, kakve su propozicije ove sezone? Koliko ulazi? Play off? Direktno?
    Infinity

    Napisano na drugoj temi.

    Marsa je dosta slabija po meni trenutno i od Belišća i pogotovo od Vukovara.
    Ako se ne pojačaju dodatno teško će bit i treći.

    Vukovar za sad najozbiljnije izgleda za 2. hnl
  • Zger
    803
    i dalje nisu rekli di se igra finale kupa?
  • Infinity
    14.9k
    Ne. To se obicno objavi u 11. ili 12. mjesecu. Tako je svake sezone do sad bilo. Nije mi to nista lose, nije da ce netko izgradit novi stadion za finale. Sva sminka se odradi mjesec prije finala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.