• dinamo vitez
    214
    Dobar potez, kakav god Andrić ispao, moralo je se i igrača preko Drine kad-tad dovesti. Ne razumijem zašto bi mu bilo tko brojao krvna zrnca, ako bude dobar i davao sve od sebe za mene je Ronaldo.

    Ovi što ga ne budu prihvatili su za mene moroni, jer je i Stojanović podrijetlom Srbin, da ne govorim za bivše igrače tipa Balabana i slično. A mislim da i Bjelica vuče tamošnje korijene, tako da su te priče vrlo debilne.
  • Beowulf112
    301
    Vjerojatno je prvi pick bio Perica ali odsteta plus placa koju bi on trazio je bio preveliki zalogaj.Nadam se da Komnen nece razocarat a nasi mladi ce ionako ici prvo na kalenje u lokose.Jos da zgrabimo na ljeto Belog za kikiriki.
  • Infinity
    15.4k
    Ma mislim da je pola milijuna ipak premalo za Nestorovskog, pa i u tim godinama. Ja sam imao neki dojam da je on imao 22-23, al opet i igrac s 25 moze odigrati 7-8 sezona na visokom nivou.

    A sto se Andrica tice. Citam neke intervijue, djeluje miran sportski tip, uzgaja pse, ide na pecanje. Ne bi trebalo da nesto privatno sjebe. Samo nek igra.
  • Eduardo
    18k
    Draži bi mi bio Perica al moš ga jebat. Ne čini se loš igrač...

    Vidjet ćemo uskoro kako će biti prihvaćen od navijača.
  • Bosna86
    11.6k
    Iz prve ruke nece biti problema, zato sto nitko nije lud kvariti atmosferu prije Ceha. Grupa je dovedena pred zid jer jos jedno bunjenje kontra ostatka stadiona ce samo jos vecu negativu proizvesti, a jos jedan rat nikome nije u interesu
  • 000
    941
    Ma mislim da je pola milijuna ipak premalo za NestorovskogInfinity

    Zar Ilija nije bio pred istekom ugovora, pa je bilo das sta das?
  • Infinity
    15.4k
    Ne znam, ne sjecam se, al mi se cini da je on prodan u zimu uz ostanak na posudbi do kraja sezone. Onda se na kraju preselio u Italiju. Nesto tako.
  • BluePhone67
    3.4k
    7j2c71zteavthsfo.jpg
    85ulyjn2v59qgy6d.jpg

    Sn 20.1.2019
  • Sporko
    5
    pozdrav ekipa
    stari sam navijac dinama (44 cuke na ledjima) neki me znaju i pod nadimkom Boys sa sneta neke sam upoznao i u privatnom zivotu. trenutno sam u frci (poslu) ali bacim uvijek tu i tamo pogled na snet i ovdje.

    zivi bili
  • Blaz
    361
    jugosvabo :cool:
  • deda
    29.1k
    Pozdrav novom kolegi na forumu.
  • reziser
    6.5k
    Bok mladiću, dobro došao :smile:
  • dinamo vitez
    214
    Pišu neki Šveđani da Dinamo hoće Branimira Hrgotu (26), ljevonogo krilo Frankfurta. Hrvat iz Zenice koji igra za Švedsku, prije bio u Gladbachu solidan.

  • marcio amoroso
    33.5k

    Prijatelju dobrodošao :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.