• markoli
    1.6k
    Kako ovo nije penal? :gasp:
  • 000
    941
    Plus drugi zuti za Islu.
  • markoli
    1.6k
    Šta je ovo? Zašto nema gola?

    Austrijski zločinac :sad:
  • 000
    941
    Sprdacina
  • markoli
    1.6k
    Zaš nemamo sponzora naprijed na dresu?
  • markoli
    1.6k
    Bravo dečki. Prvi u skupini! :100:
  • Infinity
    14.9k
    Pas te jebo, pa bili su u konopcima. Cist penal i ponisten cist gol. Drugi dio je izgledao kao da Dinamu trebaju tri boda, mada se Dinamo opet nije cinio da ide ide punim gasom. Da je se ovdje doslo po nuznu pobjedu bilo bi 0-3.

    Cestitke igracima, nikad mi nisu donijeli sretniju jesen i zato im pored cestitki i hvala, veliko hvala. Anderlechta sad treba razbiti i cao.

    Od pojedinaca mogu samo reci da me Livakovic malo brine.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Bravo majstori. Inače glatka pobjeda ali glupi austrijanac prvo ne sudi penal pa sudi glupi faul Gojaka. Ali respekt svima. Autoritativno smo izgledali i bili smo bolji.
  • 000
    941
    RQdltXs.jpg

    Sudac se pogubio na sasvim nezahtjevnoj utakmici za suditi.
  • LovroZG
    1.3k

    Bezveze je Gojak gurnuo Turčina prije skoka. Šteta.

    Dobar je iks, al žao mi je onog penala(kako to nije suđeno, sudac na 5m od lopte bio) i par šansi di nismo iz prve pucali.
  • LovroZG
    1.3k
    I naravno fala kurcu da smo napokon jednom prvi u skupini. Skroz zasluženo.
  • Eduardo
    16.8k
    Šteta što nismo dobili. Penal ko kuća. Gol ipak prekršpaj po meni.

    Livi danas jednu loptu dobro ispucao, ostale loše.

    BRAVO!
  • 000
    941
    Zaš nemamo sponzora naprijed na dresu?markoli

    Pa Lana je uredno na dresu.

    2018-11-29T191949Z_1146223954_RC1E87CEF850_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-FEN-DZA.JPG
  • 000
    941
    I treba pohvalit sve igrace, mada iz raznoraznih razloga nisu zabili dvije utakmice za redom.

    Petkovic je ogroman dobitak za ekipu.
  • Infinity
    14.9k
    Ne znam za vas, ali nakon sto je prvo mjesto ovjereno osjecam sve vecu i vecu satisfakciju. Zadovoljstvo raste svake sekunde. Mogu doslovno reci da sam cijelo djetinjstvo i mladost patio kao navijac Dinama i sad me zivot konacno nagradio. Bilo je tu lijepih trenutaka, ali ni jedan kao ovaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.