• marcio amoroso
    31.4k

    Haha, tako je Xavier. Što je najgore bila je prijateljska :grin:
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ja sam slušao prijenos milion puta dok nisam dobio arene. A bude otprilike pola pola, malo muzike, ubace se vijesti ali bude ok.
  • LovroZG
    1.3k
    Grozno, samo su bezveze povukli neku statistiku. Dva nema sigurno jer se tri žuta moraju dobit u tri različite tekme, a 99% sam siguran da nema ni onaj orvi kad se kasnije stopio u crveni.

    Inače, pobjeda bi bila super danas. Skroz opušteno možemo uć u tekmu, a Fener je u potpunom kaosu.
  • 000
    941
    Dinamo je kod Fenerbahčea jedini put gostovao u ožujku 1924 godine. A Zagrepčani su tih godina doslovno školovali Turke i učili ih nogometu.

    Građanski se prije 94 godine zaputio na istanbulsku turneju, gdje je u prijateljskim utakmicama u samo tjedan dana pobijedio sva tri turska velikana: Fenerbahče (3:2), Bešiktaš (1:0) i Galatasaray (5:0).

    Turski je nogomet tih dana bio na počecima, prvi izbornici njihove reprezentacije bili su stranci. Među njima i Irac James Donnelly (1936-1937), koji je trenirao i Građanski, prije nego što je otišao u Fenerbahče, s kojim je bio prvak 1935. i 1937.

    Prvi ogled Fenerbahčea i Dinama igrali su na Taksimu, na terenu u dvorištu nekadašnje vojarne, gdje su se igrale sve velike utakmice u Istanbulu.

    Dinamo je do pobjede (3:2) stigao s dva gola Mantlera i jednim Götza. Mirko Kokotović, bivši igrač Dinama koji je “plave” kao trener vodio 1946/47. do naslova prvaka, 1962. postao je trener Fenera. I s njim osvojio naslov.

    Dinamo je dvaput igrao s turskim klubovima u eurokupovima: 1988/1989. u 2. kolu Kupa Uefe protiv Bešiktaša (0:1, 2:0), a 1991/1992. u 1. kolu Kupa Uefe protiv Trabzonspora (2:3, 1:1).
  • reziser
    5.8k
    Sretno dečkima koji su gore!! :victory:
  • markoli
    1.6k
    Treba izdržati do poluvremena s nulom.
  • markoli
    1.6k
    Glup potez Rrahmanija, sam dribla umjesto da vrati nazad, izgubi loptu i dobije žuti...
  • dinamo vitez
    213
    Livaković je namalo pomislio da je Superman :sweat: da ne kažem 'Plivaković' :nerd:
  • Infinity
    14.9k
    Dobro je. Prvo je dobro sto sam stigao na knap da mogu pogledati utakmicu, a drugo je dobro sto ovo i ne izgleda lose. Dinamo mi djeluje malo bez motiva i ovi opet ne mogu nista. Imali su par prilika, ali sreca bez gola. Ostao mi je dojam da je Dinamo igrao sve bolje kako se blizio kraj, ali je onda opet zadnjih 5-10 minuta malo pao.

    Bit ce ovo dobro. Kad Bjelica odrzi lekciju Dinamo krece da melje. Ocekujem neki gol i pobjedu. Samo da ovi ne zabiju odmah. Kasnije ce ih jesti nervoza, a Dinamo bi to rutinski mogao iskoristiti.

    I ne mogu vjerovati da ce ovoliko los Fener proci dalje. Dinamo je u boljim izdanjima ispadao.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Po meni smo ok. Imali su oni nekih situacija ali smo ih imali i mi. Kod njih je Benzia opasan i ono desno krilo pravi probleme Rrahmaniu. Olmo je igračina a Theo je doktor. Pravi doktor.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni zgleda ko da sam puštamo Fener da petlja i čekamo pravu kontru. Nešto ko u Bruxellesu, samo šta Fener radi dobar pritisak kad izgube loptu. Malo se previše igramo u nekim situacijama, ovo na kraju je Gavran trebo iz prve puknut...
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ili da je bar puknuo kad je loptu prebacio na desnu nogu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.