• Liks90
    1.2k
    Polako ljudi ništa nije gotovo. Još 2 tekme do kraja i cijelo poluvrijeme, nadajmo se najboljem :strong:
  • Medford Hernan
    119
    Dobar početak FCK ali nakon prvog a pogotovo drugog su dosta potonuli, jako puno krivih dodavanja i nesigurnosti u svim linijama.
  • DiddyGuela
    1.1k
    Ovaj garavi u napadu ide ko raketa!
  • Klenx
    4.3k
    Kopenhagen cijelo vrijeme igra na gostujućoj polovici, ali bome nas ovo proljeće dosta toga mazi, i neka tako nastavi.

    Strašan kiks golmana za 0:1, još gluplji gol za 1:1, srećom ofsajd i idući napad 0:2.

    Kopenhagen dosta nesiguran u obrani. Midtjyllandovi tuku nemilo, nakupili su se dosta žutih.
    Odlično gosti stoje, nije Kopenhagen imao neke izrazite šanse unatoč inicijativi. Ajmo tako dalje i u drugom!
  • NitkoBitan
    12.9k
    Dobra ova crnza zvir što igra u napadu MidytllandaMarkelo

    19 god, 2,5 milja na TM.

    Ako bi na ikog dao 4-5 milja to je na njega, pa nema jbne sanse da za 2-3 godine nece vrijedit 15-20. Ajmo nasi, uzimaj dok jos ima teoretske sanse!
  • nemapredaje
    2k
    Ti mater, ovo prođe, Real pobijedi i prezimili smo u Europi :razz:
  • Zagi
    5.6k
    19 god, 2,5 milja na TM.NitkoBitan

    A našli ga besplatno u Benfica u23. Može se ali treba znat.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Inace danski nogomet mi se jako svida, izuzetno brz bez pimplanja po lopti, 2 dodira max i lopta ide dalje. Jedino mi se golmani ne cine bas najtalentiraniji :sweat:
  • Zagi
    5.6k
    Isto ko i repka im. Brzo , bez pimplanja , presing, šut.
  • Krizy
    37.9k
    19 god, 2,5 milja na TM.

    Ako bi na ikog dao 4-5 milja to je na njega, pa nema jbne sanse da za 2-3 godine nece vrijedit 15-20. Ajmo nasi, uzimaj dok jos ima teoretske sanse!
    NitkoBitan

    Ma kakva šansa.
    Midtyilland u zadnjih par sezona im 16 prodaja između 4 i 16 milijuna eura.
    Ovaj već vrijedi 12-15M €.
    Spominju se Liverpool, Arsenal, Dortmund...
  • Zagi
    5.6k
    Mid je već nekoliko godina na glasu kao jedna od najboljih akademija europe.
    Od tam kupuju oni malo dubljeg džepa.
  • Ludovic IX
    5.8k
    misliš na zadnja 2 kola koje se igraju u 2.mjesecu :)

    ali zamisli da moramo igrat pretkola - 6 utakmica, pa 8 u skupini i ako imas sreće još recimo 4 u knockoutu - 16 utakmica više od hajduka koji će ispast na prvoj prepreci. Zato je tvarno ključno da nas sreća pomazi i udjemo direktno u PO LP. igrači bi dali barem 20% više u prvom djelu sezone jer im ne bi pripreme počele čim završi sezona već bi sa dodatnim motivom došli dva tjedna kasnije na pripreme jer ako se ne varam i prvenstvo kreće dva tjedna kasnije nego ove sezone
  • hardek
    1.5k
    Neshvatljivo mi je da mi nismo na tržištu za takve igrače. Mi dovodimo (i preplaćujemo) bilo šta iz HNLa čim spoji okej polusezonu ili 25+ godina strance sa greškom u koracima.

    Za klub koji živi od prodaje, meni je neshvatljiva naša politika kupovanja igrača.
  • Medford Hernan
    119
    baš to htio komentirati, inače ne pratim baš danski nogomet ali otkad je ova priča oko Dinama i play off-a sam pogledao nekoliko utakmica i za nekog ko konstantno prati hnl baš se vidi razlika u brzini i visokom pressingu.
    Jedino u toj brzini se i puno više griješi u otvaranju igre
  • Zagi
    5.6k
    Tko će naći te igrače? Eventualno treneri dok igramo kojekakve kupove protiv tih ekipa... Vlaku je Portugal bio daleko.

    To je @Banana 2 pokušavao objasnit ekipi ali je malo .... nespretan ajmo reć.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.