• Kujtim Shalla
    2.3k
    Sta mislite ,vi koji gledate ,kad se sve sabere i oduzme . I njihova liga je izjednacena Kao Nasa. Sve je to tu negdje. Ali njihove navijacke ne stvljaju u kaveze. Tempo jak ,atmosfera odlicna. Ima tu dobrih igraca. Treba bolje scoutirat skandinavijiu. Prelec danas najvjerojatnije izborilo ostanak sa vajleom i to je senzacija
  • don
    2.3k
    smijesna liga... 10 minuta se mijenja 4 igraca, 100 ljudi oko zamjene uz rub terena.. strašno.
  • Crni86
    1.3k
    ja sam ugodno iznenaden nakon ove utakmice intezitetom i tempom igre. Sjevalo sa svih strana. Sudac i var isto tako na razini.
  • KlasicZg
    521
    Kopenhagen 3 1...
  • Liks90
    1.2k
    Cirkus
  • LaznjakProsineckog
    511
    Ovo je utakmica Hajduk-Dinamo samo sto nisu uletili na teren navijači, intenzitet je bolesno visok u usporedbi sa HNL-om, bar meni, gledao sam cijelu tekmu, ambijent i sve okolo zbog infrastrukture na dramaticno većem nivou, eto iskreno je to moj dojam
    Edit:onaj igrač u zadnjoj minuti ne da je trebao dobit crveni (dobio ga je), mislim da će ga kaznit najmanje 5 tekmi, izrazito agresivna tekma inače
  • gledatelj
    293
    Jbga jedni Danci sjebali, ali drugi za sad dobro idu. Vode 2-0
  • don
    2.3k
    Midtjylland vodi 2-0 i sada imaju 58 bodova kao i Copenhagen. Sljedece kolo derbi Copenhagen - Midtjylland. A niš, forza crveni
  • Crni86
    1.3k
    Tko je prvak u slucaju jednakog broja bodova?
  • miro
    3.3k
    Google kaže da se u slučaju istog broja bodova prvak odlučuje ukupnom gol razlikom @Kujtim Shalla može provjera/potvrda?
  • Liks90
    1.2k
    Ma međusobni uvijek
  • miro
    3.3k
    to bi bilo super, jer Midtylland ima 2 pobjede i nerješeno ove godine
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Miro golrazlika je u danskoj odlucujuci faktor,ako je ista onda broj postignuti golova ,a tek onda medjusobni susreti
  • don
    2.3k
    2-1... Valjda neće još jedan preokret..
  • Endeavour
    478
    Miro golrazlika je u danskoj odlucujuci faktor,ako je ista onda broj postignuti golova ,a tek onda medjusobni susretiKujtim Shalla

    Ni to nam ne ide u prilog... Još će Dortmund osvojiti LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.