Vrijeme je za otvoriti i ovu temu. Nisam htio do sada. Ražanj, zec, znate kak ide...
    Shaktar je gotova priča
    Da osvoji bilo tko osim Slavije i Kopenhagena?
  • Liks90
    1.2k
    Slavija i Kopenhagen nesmiju osvojit. Onda je Dinamo u playoffu, i Dortmund nesmije osvojit ligu prvaka
  • miro
    3.3k
    Slavija odigrala X sa Spartom, tako da je razlika ostala 4 boda, to je 90% riješeno u našu korist

U Danskoj čekamo da Kopenhagen ne osvoji, trenutno 4 kluba mogu bit prvi
  • dumitrumitu
    692
    U bilo kojoj drugoj situaciji bi navijao za dortmund protiv reala, ali budući da nama ne paše morat ću za real.
  • Nogo
    1.3k
    Ako se poklope sva tri scenarija (Borussia ne smije osvojiti Ligu prvaka, Slavia ne smije biti prvak Češke i Kopenhagen ne smije biti prvak Danske), tada će Dinamo morati izbaciti samo jednog protivnika u play-offu Lige prvaka, a odmah će osigurati grupnu fazu Europa lige u slučaju ispadanja. Kao što smo spomenuli, Dinamo će sigurno biti nositelj, a trenutni projicirani potencijalni protivnici su azerbejdžanski Qarabag, Galatasaray, Slovan Bratislava, Bodo/Glimt i Ludogorec.

• rioda
    3k
    Borussia ne smije osvojiti Ligu prvaka, a Slavija i Kopenhagen prvenstvo. Sparta je jučer remizirala sa Slavijom i prilično je blizu naslovu, tako da bi ta situacija trebala biti pod kontrolom - četiri boda prednosti četiri kola prije kraja.

Nadamo se da će Real odraditi svoje u finalu Lige prvaka, a Brondby igra s Kopenhagenom danas u 16h i pobjeda Brondbya bi tu puno značila jer su sad na bod prednosti. Uz ova dva kluba, jako su blizu i Midtjylland i Nordsjelland, tako da će u Danskoj biti napeto možda i do zadnjeg kola.