• Doktor Kunić
    2.5k
    Ne treba pretjerivati.

    Trener upitnog kapaciteta za šampionski Dinamo.

    Čestitke i moje saučešće.
  • Peškaman
    2.6k
    Za tebe Jakire,za tvoju majku,za tebe Arbere,za nas par koji smo ti vjerovali,za tebe koji su povukao poteze koje su dovele do ovog preokreta!
    Onog dana kada sam te zaustavio na ulicama Mostara,za tebe koji si popričao sa mnom kao da sam dio tvog stručnog tima,
    ZA TEBE JAKIRE I ZA TVOJU MAJKU!!

    Da nastavimo tradiciju,pozdrav iz pijanog,plavog Čitluks!!!
  • mosad
    381
    @Mihaljević @Captain America
    Prestanite se pjenit i slavite
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Sa -9 na +4.

    E, da nam je uvijek ovakvih vrlih trenerčina i "bosančerosa". Ja na posipanje pepelom za Hoxhamaniu odo, a vi kako hoćete.

    Fala ti ba Yakire, sto si nam omogucio skoro novu i najlađu titulu, ba.
  • quizzy86
    41
    čestitke treneru i saučešće, najteže je bilo njemu ovih dana..
    svima nama je oduzeo puno živaca ove sezone ali najbolje je da sve ovo prođe pa onda donijet odluku o njemu.. jako teško je očekivat razlaz s dvostrukom krunom, gotovo nemoguće..
  • Mihaljević
    8.2k
    Slavim ja od prve stranice ove teme, ne brini. Trenerčina.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Jakir ko neznam sta ,neunistiv covjek. Jer nemoguce je imat toliko srece akonje ne zasluzis. Ovo je ispalo fenomenalno. Igra nista , Ali potezi pravi, Ademi ,rog, top, svaka cast . A drago mi je i radi Hoxhe. Kakav gol. Jakir je zasluzio mir
  • mosad
    381
    Otkaz, bio sam uz njega do kraja, nema smisla ovo višeMihaljević

    :heart:
    Nebitno sada. Idemo po titulu!
  • Krizy
    36.7k
    Uradio je ono što se očekuje od svakog trenera Dinama, s velikom mukom.
    Nisam impresioniran, Rijeka je bila puno bolja i visili smo. Stativa pri 1:1, udarci 19-3.
    Zabili smo za 1:2 kada su ovi bacili sve u napad.

    U europi najveća sramoćenja godinama unazad.
    Čestitke na (vjerojatnom) naslovu i nadam se da ćemo imati modernijeg trenera uskoro.
  • don
    1.9k
    priznajem da sam htio da dobije otkaz kao i većina navijača ali

    Forum i navijači Dinama prije utakmice:

    "ako vrati sa 4 nazad treba dobit odmah otkaz, doći će po bod i izgubit će sva 4"
    "nastavi igrat sa 3 natrag, to je pobjednička formacija"

    Stigli sastavi, forum:

    "Bravo, kao da smo mi sastavljali sastav"
    "Najbolje sto imamo"

    30. minuta:

    "Došli po bod, Jakirovicu.."
    "Nismo mogli ništa drugo ni očekivati kada smo došli po bod"

    2. Poluvrijeme mjenjanje formacije:
    Grobna tišina..

    Ostalo je povijest, da ne nabrajam njegove zamjene.

    (ne govorim za sve vas već za neke određene, ali nema veze svi smo ovdje zbog Dinama!)

    Vidimo se u playoffu Lige Prvaka.

    SAMO DINAMO! :heart:
  • mali M
    3.5k
    Evo vidiš sad kako može biti glup u komunikaciji sa igračima šts je izjavio za Hoxhu? Pa kako bedast moraš biti?!?!?
  • dinon7
    468

    Kaj je izjavio?
  • Krizy
    36.7k
    Majstore kad vadiš random komentare, onda izvadi i izjavu Jakirovića da ćemo biti pravi nakon prve reprezentativne pauze, pa nas nabije Ballkani, pa nakon druge, pa nakon zimskog prijelaznog roka pa nas Loksa uništi dva puta u 15 dana, PAOK nam uvali petardu.
  • mali M
    3.5k
    Ma da smo ga uzeli jer nam nije bilo dostupno ništa bolje, pa šta je tu je... I takve gluposti
  • don
    1.9k
    pošteno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.