• Mihaljević
    8.2k
    Sučić za Ademija/Roga. Kaneka i Ogiwaru ni u ludilu ubacivat u ovako bitnoj tekmi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vidović mi se danas čini zabrinjavajuće spor,miro

    On inace nije brz igrac. Treba ubacit Hoxhu sto prije, barem je dobar u defanzivi a vec je zadavao probleme Rijecanima.
  • Benito
    598
    Kad naši igraju?
    Nadam se da ćemo drugo pol barem dva pasa po podu spojit i iznenadit sami sebe
  • Iskrenjak
    100
    Bati danas najlošiji, praktički igrač manje i u fazi napada i obrane. Ne znam kako i zašto, ali on se nekad samo ugasi na poluvrijeme-dva.
    Ne pomaže ni ostatak momčadi da se razumijemo. Al s druge strane unatoč ovakvom lošem poluvremenu ovi nisu imali neke čiste šanse…
    Imam osjećaj da bi to moglo bit dobro.
  • hardek
    1.5k
    Ne znam na koju foru ste očekivali neku dominaciju na Rujevici. Iako sam očekivao nešto slično viđenom, ipak sam se nadao da ćemo barem nešto uspjeti napraviti.

    Petković ne postoji na terenu. Ne znam da li su nam napadači dobili 1 zračni duel što je nevjerovatno s obzirom na koliko su stoperi i golman lopti ispucali na njih.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Koliko god smo mi loši, nisu ni oni ništa odigrali. Malo to "nahypea" ova atmosfera linča i komentator Tovar (gledam na HRT).

    Nervoza, derbi utakmica, sve jasno, ali sredinu moramo pojačati, nigdje nas nema. Jebi ga, Sučić i Bati imaju 20 godina, očekivao sam da će malo pasti pod pritiskom.
  • Goran86
    85
    Ljudi malo više optimizma. Tekma je čvrsta, derbi za prvaka, očekivano. Nemamo nijedan udarac, ali se nemojte čuditi ako iz prvog zabijemo gol. Ajmo dinamo!
  • gledatelj
    268
    Ako ništa dobra je stvar da gore od ovog ne mogu. Tako da glavu gore i ajmo počet igrat
  • rioda
    2.6k
    Energetski smo baš nikakvi, izgledamo kao da smo jučer odigrali utakmicu s produžecima. Ipak, koliko god da su bolji, ne strahujem od njih i vjerujem u bolje drugo poluvrijeme i pobjedu :strong:
  • Olmic
    2.7k
    Oni nama ne migu zabit da se igra jos 5 godina. Zasto bi mi napadali? Treba znat igrat na rezu
  • Nolifer
    6.7k
    Nismo u minusu kaj se tiče rezultata i ne lovimo nikakav zaostatak. Vjerujem da ćemo slavit na kraju danas i da će bit sve ok :ok:
  • Paggini
    7.2k
    Jedino sto me tjesi je da Misic i Baturina ne mogu zaredat dva ovako losa poluvremena.

    Obrana je na razini jebackoj, fkt se nisam oznojio nijednom previse.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Vidović je odsječen jer mu nitko od naših nije ni blizu, Miško i Baturina kao da igraju protiv Kroosa i Modrića pa se nemogu sastati s loptom...spora lopta, a još ju svaki pojedinac mora pomilovati bar pet puta prije prosljeđivanja dalje.
  • don
    1.9k
    Rijeka niš nije napravila, od ovih 11 udaraca 10 ih je sa 20 metara i skoro sve bezopasno.

    bit će ovo dobro.
  • Nemrem igra Dinamo
    680
    Loše poluvrijeme, treba ovo zaboraviti i resetirati se u svlačionici... Najavljivali su svi do jednog napadačku igru, a šetkaju se po terenu, Petko nezainteresiran totalno... Šteta da Baturina nije ono zabio pa nek vuku linije, ako je zaleđa bilo, vrlo granično rekao bi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.