• The Undertaker
    4.1k
    Još nismo osvojili ništa i tako se treba ponašati.
  • masacusec
    3.1k
    Nekako sam mišljenja da dvostruka kruna dolazi u Zg...
  • Krizy
    36.5k
    Ademi uoči utakmice, vidi se da mu je rezultat na prvome mjestu iako ima nekih koji guraju priču da se stavlja iznad kluba. Legenda kluba.

    Reveal
    "Napravit ćemo sve da pobijedimo. U dobrom smo nizu, nema razloga da tako i ne nastavimo. Naravno, Rijeka uživa naš veliki respekt, u zadnjih 16-17 utakmica nisu pobijedili samo dvije. Radi se o pobjedničkoj momčadi i dečkima koji žele uzeti naslov prvaka, ali mi smo uvjereni da ćemo pobijediti.", priča Ademi, koji bez razmišlja odbija govoriti o jednom bodu s derbija.

    "Ne bih pristao na bod prije utakmice. Nije da omalovažavam, znam koliko su dobri, ali znam i koliko smo mi dobri."

    Hipotetski, 80.minuta i rezultat je 1-1. Treba li juriti po pobjedu ili čuvati taj bod?

    "Ne znam hoćemo li ganjati, teško je to reći. To je trenutak, vidjet ćemo."

    Na Rujevici je uvijek vatreno, publika nabrijana na suparnike.

    "Da, uvijek je tamo ista napetost, sve je našpanano, ali to je za nas igrače dobro, ne radi nam probleme."

    Koga se u Rijeci treba najviše plašiti?

    "Ne bih rekao da se nekoga plašimo. Stvarno imaju puno odličnih igrača, kao momčad su odlični s nekoliko sjajnih pojedinaca, koji rješavaju utakmice. Prije svih Pjaca, koji je vrhunski igrač, reprezentativac, kakav bi tek bio igrač da ga nisu zaustavile ozljede."

    Dinamo je konačno u plusu na ljestvici. Koliko to znači za ovu utakmicu?

    "Sigurno je bolje biti u plusu, ali uvijek idemo na pobjedu i to se ništa ne mijenja. Možda je lakše biti u plusu. Ali, nije gotovo prvesntvo ako pobijedimo, poslije su još tri utakmice, svaku treba shvatiti ozbiljno i svaka sljedeća je najbitinija."

    Kako mlađi igrači žive uoči ovakve utakmice, jesu li nervozni, pitaju li za savjet?

    "Razgovaramo s njima dosta, ali su i oni dosta mirni, puni samopouzdanja, to je lijepo vidjeti. Baš su pravi dečki."

    A kako sam Ademi proživljava vlastitu situaciju, kad nije u prvih 11, ne igra puno?

    "Svaki igrač bi volio igrati, biti na terenu, ali nekad je situacija takva da je netko drugi na travnjaku. Kao što uvijek kažem, momčad je najbitnija i sretan sam samo s pobjedama, samo da Dinamo pobjeđuje, to je jedino važno."

    To je pokazao i kako bodri momčad s klupe.

    "Bodrim s klupe, naravno, to je iskreno, samo pobjeda, osobne stvari tek onda dolaze na red."

    Kako on vidi svoju formu, čini se da je u malom padu?

    "Zašto mi je pala forma? Znam zašto je to tako. Ali to je moj razlog, vi vidite i sudite, realno, ne zanima nikoga zašto nisam na razini. Ja znam, ali ne želim govoriti o alibiju. Želim iskoristiti svaku minutu na terenu i pomoći momčadi na terenu. U pitanju nije nikakva ozljeda."

    Znači, mogao bi biti trener jednog dana?

    "Zanima me posao trenera, možda jednog dana i budem."

    Na kome je veći pritisak uoči ove utakmice?

    "Pritisak je i na njima i na nama, svi žele biti prvi. Četiri kola su do kraja, svatko želi sad uzeti naslov, kad smo već dotle došli."

    Prije dvije godine baš je on bio igrač odluke, zabio je gol za pobjedu (1-2), koji je spasio Dinamo u borbi za naslov?

    "Nemam posebnu inspiraciju na Rujevici, tako se poklopilo da tamo odigram dobru utakmicu. Nadam se da ćemo i sad odigrati jednako dobro."

    Željko Sopić ističe da se pobjede slave na benzinskim pumpama, kakav je običaj u Dinamu?

    "Malo se proveselimo u busu, nekad stanemo na benzinsku, ali ne treba to previše potencirati, ništa posebno.""
  • Paggini
    7.1k
    Kako mlađi igrači žive uoči ovakve utakmice, jesu li nervozni, pitaju li za savjet?

    "Razgovaramo s njima dosta, ali su i oni dosta mirni, puni samopouzdanja, to je lijepo vidjeti. Baš su pravi dečki."
    Krizy

    Ovo je fkt jako bitno, svatko tko je ikad bio u ikakvom sportskom kolektivu zna koliko ovakvi ljudi znače i za psihu, za smirenje, savjet, pa i nalete adrenalina kad nemaš više ništa u sebi.

    Nisam fan Ademija na terenu ove sezone (jebiga tako je kako je), ali njegov povratak je možda jedna od bitnijih stvari ove sezone, čiji pravi utjecaj vjerojatno nikad nećemo moći kvantificirati.

    Neka je on u Dinamu i oko Dinama, što duže moguće. Ako jednog dana budem imao sina i ako nekom Božjom providnošću dođe igdje blizu prve ekipe, mislim da je Ademi prvo i najbitnije ime koje bih htio da ga mentorira.
  • Zagi
    5.1k
    iako ima nekih koji guraju priču da se stavlja iznad kluba.Krizy
    Koje mentalne gimnastike treba izvesti da bi se došlo do tog zaključka?!
    Na temelju čega?

    Igra 20-30 min svaku treću, a komotno bi mogao zahtjevati preferecialni tretman.
  • Krizy
    36.5k
    I ja se pitam. No pogledaj teme utakmica u kojima je Ademi igrao, pa ćeš vidjeti da ima takvih :grin:
  • din
    233
    Za sve koji nemaju Max sport, prijenos će biti na HTV2
  • don
    1.8k
    Niko Galešić: "Imamo bolju i veću kvalitetu od Dinama"

    Ove dobro treba spustiti na pod u nedjelju.
  • über alles
    1.5k
    A kaj bi trebo rec ?
  • Zagi
    5.1k
    A dobro to. Više zamječujem da se Jakiru prigovara kaj mu i toliko minuta daje.
    Doduše nije dobro ni kad Bulat uđe.

    Kukat se treba.
  • don
    1.8k
    zar je tebi ocekivano da igrac iz hnla kaze da njegov klub ima bolju i veću kvalitetu od Dinama?

    pa ljudi u najboljoj sezoni u povijesti kluba su na -1 od kluba koji je imao najgoru sezonu sto se tice svega, do sad :smile:
  • Paggini
    7.1k
    zar je tebi ocekivano da igrac iz hnla kaze da njegov klub ima bolju i veću kvalitetu od Dinama?don

    "Mislim da je moja ekipa, pred najvazniji mec sezone, lošija od suparničke ekipe."

    To je trebao reci, da
  • Tom Hanks
    2.6k
    Zbilja se ljudi svemu čude ko pura dreku
  • Nemrem igra Dinamo
    643
    maxresdefault.jpg
    Iako Ademi nije ni sjena onog igrača koji nas je bacao u ekstazu zadnjih godina, za mene je i dalje jedna od najvećih legendi kluba! Bila bi teška romantika i želim mu da ovo ponovi u nedjelju... :heart:
  • ShanKu
    364
    fala im :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.