• Mihaljević
    8.2k
    Treba obratiti pažnju na Mirka Suška iz Sesveta, ima 10 golova, sljedeće sezone će imati ozbiljniju ulogu u Loksi. Desetka i krilo je, kažu ozbiljan potencijal, 19 godina.
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Ok, a da li dominiraju u juniorima?
    Naravno da svima treba prijelazno razdoblje i iskustvo da se prilagode na seniorski nogomet.
    jedan u nizu

    Ne bih za nitijednoh igrača rekao da dominira. Isto sam pričao za Hajdukove juniore prošlogodišnje koje su svi gurali i govorili čudo generacija. Nitijedan igrač mi se tamo nije izdvajao kvalitetom osim vuskovica i pukstasa energijom, sve ostalo je bilo prosjek, samo su stajali iza ekipno dobro djelovali, branili se i pomazila ih sreća za rezultat. Dobili su šansu i Hrgović i prpic s prvom ekipom Hajduka i katastrofa su ihrali sve sto su igrali, pukstas je već od ranije s prvom ekipom. Isto tako kod nas ne vidim nikoga ko ima ekstra talent i da bi rekao da će napravit nešto vise u karijeri
  • deda
    28k
    Malo otkrivaš toplu vodu Miro rekao bih. Ništa čudno ni posebno se ne događa. Ja sam odavno rekao, mi u generaciji imamo 1-3 igrača s kojima treba potpisati ugovor i koji su potencijal za Dinamo. Ti njih u Sesvetama nisi mogao ni vidjeti jer su na posudbama. Ostatak igrača će biti igrači za donjim dom HNLa, drugu ili treću ligu. Naš problem je ukidanje druge momčadi. To se mora riješiti ovog ljeta ozbiljnom suradnjom s nekim klubom.
  • ShanKu
    364
    Bi mogal bit Šibenik taj klub s kojim bi surađivali? To sam se jednom pital, i sad opet. Druga liga, mogu bit i u prvoj nekad.
  • deda
    28k
    Ne može, prejak klub.
  • rioda
    2.6k
    Ma po meni to mora biti neki prvoligaški slovenski klub. Uglavnom dobra infrastruktura, blizina Zagreba, relativno dobar podražaj za takve igrače, prvoligaški nogomet... To su sve dobri argumenti da se ide u tom smjeru. A njihovi klubovi nisu baš nešto ambiciozni, osim ovih par pri vrhu, pa bi se sigurno našlo zainteresiranih

    Šibeniku se može pomoći s ponekom posudbom, kao što smo do sad slali igrače u Belupo, Goricu, Istru...
  • Orc123
    5.1k
    Rogaška bi bila idealna,pogranicno mjesto na 1h od zg, 1. Liga.....
  • Krizy
    36.5k
    Recimo Lokomotiva ima Jarun od 2021.
    Jako puno posudbi u zadnje dvije i pol godine, mislim da je očito da su dogovorili suradnju.
    Sve tri sezone su u top 5 u drugoj ligi, a u 90% posudbi posuđeni igrači su imali fantastičnu minutažu.
  • dzg7
    267

    Kroz Jarun su prošli soticek,zilinski,krivak Itd
  • Ali
    1.9k
    Netreba izmisljati toplu vodu...
    Leipzig-Salzburg-Liefering

    Maksimir-(slo ili bh prvoligas)-dubrava/sesvete

    Kako u seniorima tako i mladjim uzrastim

    Postavis svpje direktore skola, treneri se moraju koordinirati i scouti im puniti rostere, naravno strogo kaznjavati nepotizam i pogodovanje managerima kao temelj...

    To je cca 90 tak igraca pod ugovorom, ali to ne moraju biti top ugovori, jer kao i u koncernima privlacis talente na racun napredovanja i mogucnosti ucenja i slicno
  • Orc123
    5.1k
    Mora to biti klub na prvoligaskoj sceni, uz to moze jos jedan drugoligaski klub za one koji jos nisu spremni.....slovenska ili Bosanska liga iako ja tipujem na slovensku. Ne znam kakva bi prica bila da se ostvari suradnja sa nekim Mađarskim klubom mozda...
  • SAS1987
    13.5k
    Rogaška bi bila idealna,pogranicno mjesto na 1h od zg, 1. Liga.....Orc123

    Igraju i finale slovenskog kupa protiv drugoligaša Gorice pa ce vjerovatno igrati i europu :lol:

    Slažem se da bi Rogaška bio odlucan odabir i zbog blizine Zagreba ali i zbog dobre infrastrukture. Stadion je mali ali solidan a grad je dovoljno bogat da su napravili i pomocni teren za cca pola milje eura pa je i to rjeseno. Uz to ima tamo dosta simpatizera Dinama.
  • DiddyGuela
    957


    Također bivsi trener Lokse je sada trener Jaruna, Jerko Leko.
    Jos jedna bitna stavka.
  • Zagi
    5.1k
    Jarun je Loksina filijala. Nije to nepoznata činjenica.
  • Banana 2
    457
    Ne bih za nitijednoh igrača rekao da dominira. Isto sam pričao za Hajdukove juniore prošlogodišnje koje su svi gurali i govorili čudo generacija. Nitijedan igrač mi se tamo nije izdvajao kvalitetom osim vuskovica i pukstasa energijom, sve ostalo je bilo prosjek, samo su stajali iza ekipno dobro djelovali, branili se i pomazila ih sreća za rezultat. Dobili su šansu i Hrgović i prpic s prvom ekipom Hajduka i katastrofa su ihrali sve sto su igrali, pukstas je već od ranije s prvom ekipom. Isto tako kod nas ne vidim nikoga ko ima ekstra talent i da bi rekao da će napravit nešto vise u karijeriMiro Vugrinec

    Mislim da su Pavić i Mikić zicer za ozbiljan iskorak u seniore. Vidim da jučer nisu igrali, ali to je po mom mišljenju dvojac sa najvećom perspektivom kod nas.

    Sa ostalima treba vidjeti i nadati se najboljem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.