• rioda
    2.1k
    Šimić je volonter u odboru koji bi klubu trebao financijski najviše donijeti, no mediji su iskoristili priliku da još jednom unesu malo negative oko Dinama pa iz objava ispada da se vratio profesionalno u klub. Ne pomažu ni ljudi koji više od naslova ne čitaju, a tu su i brojni trolovi.

    Novo vodstvo odlično je krenulo i baš me trese velika pozitiva na spomen Dinama. Strašno kako se sve preokrenulo na bolje u kratkom roku, a ono najbolje i prvi konkretniji potezi nam tek slijede. Nadam se da će nas poslužiti i rezultat do kraja sezone.
  • Pop corn
    4.8k
    Čisto sumnjam da će im proći. Nastavite raditi kako ste počeli jer radite dobro. Ali ako ovi krenu trovat javni prostor s besmislicama, treba ih poklopiti argumentima.Sajla

    Nisu vrijedni da se prostor puni s njima igdje i odgovara se njima na išta. Imamo dovoljno svojih problema, ne trebaju nam i njihovi :smile:
  • Sajla
    3.2k
    slažem se :) ja fb ni nemam, kao ni druge mreže, ali dobio sam link na tu njihovu objavu od čovjeka koji ne prati situaciju s upravljanjem klubom. ljubazno sam ga zamolio da mi ne zagađuje inbox s objavama likova koje je Bandić instalirao u gradsku skupštinu, a Mamić u klupsku i objasnio mu da je važno i tko govori, a ne samo što je rečeno.
  • The Undertaker
    3.9k
    Pitanje zašto nije izabran novi NO je legitimno i potpuno opravdano. U čemu je problem?
  • Pop corn
    4.8k
    Pitanje zašto nije izabran novi NO je legitimno i potpuno opravdano. U čemu je problem?The Undertaker

    Zato što po statutu članove NO treba nakon odabira od strane IO verificirati Skupština kluba. Trenutno ici sazivati Skupštinu Dinama samo zbog toga nije primarno, a mišljenje Gradskog ureda za opću upravu jest da ovaj saziv može do verifikacije imati mandat.
  • mlinchica
    1k
    Baš gospodin! Njega što više pred medije jer je čista emocija i baš se obraća navijačima, svaki put se osjeti.
    Nikad ne bih rekla da je financijaš.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Skender je meni stvarno odličan. Ugodno sam iznenađen kakvi su ljudi ušli u klub, sve pohvale.
  • Pop corn
    4.8k
    Mlinaric isto bio odličan na RTL-u. Isto sjajan komunikator
  • Crusades1986
    9.5k
    Sjećam se g. Skendera (tada još nisam znao tko je) sa predstavljanja knjige o Zeki u knjižari u Zagrebu dan prije derbija s Hajdukom u veljači prošle godine (pobjeda 4:0)...

    Nevjerojatna je količina emocija, ljubavi i strahopoštovanja koja se osjetila u njegovom glasu i koju je čovjek imao kad je sa galerije zamolio za koju riječ pa izvadio original Zekin dres iz 82.
  • Pop corn
    4.8k
    Nevjerojatna je količina emocija, ljubavi i strahopoštovanja koja se osjetila u njegovom glasu i koju je čovjek imao kad je sa galerije zamolio za koju riječ pa izvadio original Zekin dres iz 82.Crusades1986

    Morat ću demantirati dopredsjednika pa makar dobio i opomenu. Dres je iz 83
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Sjećam se g. Skendera (tada još nisam znao tko je) sa predstavljanja knjige o Zeki u knjižari u Zagrebu dan prije derbija s Hajdukom u veljači prošle godine (pobjeda 4:0)...

    Nevjerojatna je količina emocija, ljubavi i strahopoštovanja koja se osjetila u njegovom glasu i koju je čovjek imao kad je sa galerije zamolio za koju riječ pa izvadio original Zekin dres iz 82.
    Crusades1986

    Imaš li snimku možda?
  • rioda
    2.1k
    Sa Zajecovog Facebooka:
    Navodi o mojim sastancima s Božidarom Šikićem u društvu Dragutina Kamenskog napisane u jednom mediju nisu istinite. Od povratka u Zagreb i kandidature za predsjednika Dinama, pa sve do danas nisam se susreo s Božidarom Šikićem. Isto tako, sportsku politiku kluba u Dinamu vodi sportski direktor kluba koji je unutarnjim ustrojem kluba izravno pod mojom ingerencijom. Na prvoj sjednici Izvršnog odbora za tu poziciju kao v. d. je imenovan Marko Marić koji svojim radom i zalaganjem opravdava povjerenje

    O čemu se tu radi? Ja to nigdje nisam vidio u medijima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.