• Sunja86
    992
    Koja je uloga i opis posla te pozicije?
  • Pop corn
    4.8k
    Koja je uloga i opis posla te pozicije?Sunja86

    Opis posla je otrpilike operativni posao po nalogu predsjednika i dopredsjednika u cilju bolje komunikacije njih s Upravom, IO s Upravom, priprema sastanaka i koordinacija rada Izvršnog odbora, odgovornost za krizno komuniciranje, projektno djelovanje, savjetovanje predsjednika i dopredsjednika, priprema sjednica IO, razvijanje i održavanje odnosa s dionicima kluba i slično
  • Baneki
    714
    Baš dobra odluka, meni je manje važan opis poslova nego to da se zapošljavaju kvalitetni ljudi a Sanjin Španović ima iskustva u raznim područjima, posebno mediji i PR i mislim da će biti velika pomoć Zajecu.
  • rioda
    2.1k
    U potpunosti pozdravljam potez, prava osoba na pravom mjestu.
  • Papastrumf
    9.4k
    Sanjin je to ikekako zaslužio svojim angažmanom i učinjenim zadnjih godina, a posebno zadnjih mjeseci.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ja se nadam da čovjeka zapošljavaju jer im je to radno mjesto potrebno i misle da je taj čovjek najbolje rješenje.
  • austrijanac
    2.6k
    Opis posla je otrpilike operativni posaoPop corn

    Ako će ga kolega Sanjin radit kao što je radio zadnjih mjeseci, a isto kako je radio i svoje knjige, nema sumnje u odabir :wink:
  • Pop corn
    4.8k
    Fala svima na cestitkama i lijepim riječima. Obvezuju!

    Ostajem na Zoni i sve pratim :)
  • Olmic
    2.7k
    hoce se Vlatka vratit na mjesto tajnice, ipak je to doktorirala, a Vama fali :)
  • masacusec
    3k
    @Pop corn ništa drugo nego mijenjaš mamića kao savjetnika? :rofl:
    Živio i čestitke!
  • Paggini
    5.7k
    Super vijest, kako se lijepo probuditi i pročitati da još jedan kvalitetan profesionalac i dinamovac dođe na bitnu funkciju. :)

    Fala svima na cestitkama i lijepim riječima.Pop corn

    Čestitke i od mene!
  • Pop corn
    4.8k
    Super vijest, kako se lijepo probuditi i pročitati da još jedan kvalitetan profesionalac i dinamovac dođe na bitnu funkciju. :)Paggini

    Lijepo je ovo pročitati. I svako malo također opet kako bi si ponavljao kolika je odgovornost na leđima
  • Zagreb1992
    1.2k


    Očekujem od tebe da malo i Vlatkici nemir uneseš :D :D

    inače pridružujem se čestitkama
  • Kujtim Shalla
    2k
    @Pop corncestitke od srca,zasluzeno ,povedi nas :strong:
  • scooniepenn
    1.7k
    @Popcorn da sam jucer znao cestitao bih pa evo ovim putem. Puno srece kroz komunikacijska prostranstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.