• Ludovic IX
    5.8k
    Možda ali ovo je tek prvo kolo. Švedska na Islandu došla kao apsolutni favorit i na poluvremenu polufinala bilo ako sw d9bro sjećam 16:9 za nas. Do kraja rutinski za finale u kojem nas je Richardson uništio.

    Danska u Portugalu 2003-e igrala najbrži rukomet. Protiv nas su imali 7-8 pasivni napada
    Isto mislim da je bilo 9-10 razlike
  • ksapi
    2.2k
    Jedino što ostaje upitno je možemo li držati ovu razinu u kontinuitetu.. širina koju imamo govori da možemo, pogotovo jer bi Mandić trebao biti i spremiji iduće tekme, danas branio bez pravog odrađenog treninga, a u Zagrebu je u bolesnoj formi.. svašta možemo ovakvi.
  • reziser
    6.5k
    moramo biti i realni, da njihovi golmani nisu imali niti jednu obranu, tesko da ce se to ponoviti na iducim utakmicama
    svi znaju koliko je vrijedan golman u rukometu...

    ali ovakav pristup garantira uspjeh i borbu za medalje
  • Noel
    4.2k
    Ovo je jedna od najboljih utakmica u povijesti hrvatskog ekipnog sporta. Dečki idemo po medalju!
  • veselko tenžera
    1.4k
    finale Atlante. Razbili strašne Švede u prvom, poslije nas više nisu stigli uloviti.

    Polufinale Portugala, primljen gol sa sirenom, Iker Romero, onda 100 produžetaka i duel Goluža - Masip na našu stranu.
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Dan poboljšan predstavljanjem Ogia, nek završi pobjedama naših vaterpolista i rukometaša, ajmo Hrvatska!Doktor Kunić

    Laku noć, Hrvatska!
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ovo je jedna od najboljih utakmica u povijesti hrvatskog ekipnog sporta. Dečki idemo po medalju!Noel

    Dajte ljudi...
    Do prije par dana se na ovom istom forumu pričalo o propasti hrvatskog momčadskog sporta, pisalo se o tome kako u parizu neće biti hrvatskih reprezentacija, a sad se već zazivaju medalje.

    Vatrepolo je jako blizu medalji!

    Rukomet... ono sinoć je bila utakmica u kojoj je našima ulazilo apsolutno sve, a protivnik nije mogao ništa. Nema mjesta euforiji, kao što neće biti ni mjesta katastrofičnim prognozama ako jedna od sljedećih utakmica bude muka.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Istina, ovo je prvo kolo. 2003-e smo prvo kolo izgubili od rukometnih liliputanaca argentine u prvom kolu. U drugom se mučili protiv Saudijaca i na kraju osvojili.

    Ovo ništa neće značiti ako na kraju ne budemo u polufinalu.
  • runtothehills
    382
    Krenuti u turniru kao underdog nakon proslih godina sigurno je novim igracima olaksalo posao. Nase prvenstvo tek sada pocinje, jer ce nas svi gledati sa drugacijim ocima.
    Cestitke na pobjedi, na trenutke smo izgledali smo kao Danci !
  • Facke
    2.3k
    Pa decki kulike sme mi dominanti pobjedi imeli v povijesti? Mozda ne s tulike razlike ali sme ih imeli.
    A iste tulike pot su nas kostali nasi zivci. Mi sme kaj se sporta tice cude.
  • Bruh
    901
    Danas Cibona Partizan hoće li doći i taj dan?
  • Mali Zeus
    10.3k
    Vaterpolo u prvom dijelu u egalu, u drugom smo ih pojeli prvo obranom, a u napadu je sve ulazilo.

    Rukomet lepršavo, brzo, raznovrsno, konačno dobri vratari. Da ne govorim da smo igrali jebeni brzi centar, pa ja se i ne sjećam kad je repka igrala brzi centar zadnji put, ak je uopće ikad igrala.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Tekma je u ponedjeljak.
  • Bruh
    901
    heh ja se preduhitrio hypean sam
  • NitkoBitan
    13k
    https://www.vecernji.hr/sport/poruka-ciboninih-navijaca-tomasevicu-gradonacelnice-po-cemu-ce-vas-pamtiti-povijest-1715390

    Prijelomni trenutak za spas kluba, ovi na drustvenim mrezama mole navijace da dodu i ispune barem crveni sektor i na tekmu ne dode ni 500 ljudi...

    Ali eto sad dolazi Partizan, rasprodana dvorana, orit ce se "Kako je dobro vidjeti te opet" i vjerojatno pljeskat onom cetniku na klupi Partizana (nemam pojma kak se zove). Bljuje mi se :vomit:

    Kosarka nije moj sport ali nisam ni gluh ni slijep da ne primjetim kako je KK Dinamo puno zdravija prica. Cibona je rupa bez dna za koju se "Purgeri" sjete da postoji svake prijestupne godine, sve skupa tuzno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.