• Benito
    598
    to nitko ne zna...i da njih pitaš ne bi znali odgovorit
  • kinfa95
    488
    Jer nam kao ne treba, gledam i ne vjerujem..
  • Markelo
    2.5k
    Tucak igrao 2 na kladari. Drugog objašnjenja nema
  • EastsideZg
    173
    Dobijes sve na pladnju i opet izgubiš. Crnogorci zasluženo, kvalitetniji su.
  • bongo
    674
    Niti kužim našu igru u zadnjih par minuta, a i stručnost komentatora na HRT-u je na zavidnoj razini
  • Ivdzo11
    3k
    Po meni kalkuliranje... Ovamo dole idemo na grčku i onda polufinale madarska/srbija.... A gornji dio zdrijeba italija i spanjolska, koji su kao najveci favoriti
  • Juznjak
    3k

    Ako misliš na komentiranje događanja u bazenu, u obranu komentatora moram reći da je vaterpolo sport kojeg jedva mogu komentirati i ljudi koji se bave ili su se bavili njime. Što se tiče komentara da čuvamo loptu zadnji napad, a ne idemo po pobjedu to ni meni nije jasno. Ne znam kako sad idu križanja i na koga idemo, jedino ih neko biranje lakšeg puta do finala može opravdat.
  • kinfa95
    488
    Pa Grčka je solidna repka, a Srbi i Talijani su tu negdje
  • Keyser Soze
    8.2k
    Cibona izgubila od Zaboka doma :monkey:
  • mniokl
    254
    Nismo pucali zato jer da smo dobili gol morali bi igrati 1/8 finala,ovako idemo direktno u 1/4 finale.Pa smo čekali zadnjih nekoliko sekundi da idemo na sigurno da nam kontru ne prodaju.Sistem natjecanja je najkompliciraniji ikada.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Ne znači ništa poraz ovaj
  • Remiza
    51
    S prakticki 3 seniora je odigrala i Cibona i tocno se vidi koliko fali Aranitovic, u petak Bosco za isprat ovo i onda ponedjeljak Partizan!
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Na kraju moglo bi se reći i pravedna pobjeda Crne Gore s obzirom da im je onaj gol minutu do kraja poništen iz samo sucu znanih razloga. Vaterpolo kao i rukomet ima problem sa sucima koji mnogo odlučuju i to mi zna jako ići na živce,ali mi na živce ide još jedna stvar. Kad naši pobjeđuju i osvajaju medalje pršte hvalospjevi "kakvi kraljevi,igračine,najjači na svijetu" i nikog nije briga kak se sudilo,ali čim se desi neki posrtaj kao npr. ovaj večeras,Hrvati vade iz ladice dvije omiljene izjave za vaterpolo "jebote ovaj vaterpolo i suđenje,tko to može gledati" i "jbt opet ćemo biti peti u sportu kojeg ozbiljno igra 7 zemalja". Suđenje u vaterpolu i rukometu zna biti jako loše,ali bome je skandaloznih odluka bilo i u globalnijim sportovima tipa nogomet ili košarka. Ne znam za druge,ali meni su start De Jonga na Alonsu u finalu SP 2010 koji nije završio crvenim kartonom ili suđenje na chelsea barca 2009 veće krađe od bilo koje sudačke odluke koju sam ikad vidio u vaterpolu ili rukometu. Srećom Španjolci su osvojili svjetsko pa kao nije bila krađa,ali opet... Najjače mi je kad netko kaže da bi vaterpolo bio popularniji bez sudačkih repova. Sumnjam,možda bi došao na neku razinu popularnosti rukometa,a i to spada pod možda. Kaj se argumenta 7 zemalja tiče,to je tek smijurija. Da,samo 7 repki ga igra na top nivou,ali imaš još 3-4 repke koje ga igraju na dosta dobrom nivou i mogu nekad i namučit(ili pobjedit) ove jake,znači to te dovodi do neke brojke od 11-12 zemalja. Nije neka bolesna brojka,al dobro. Kolko ja znam i u ragbiju,hokeju na travi,hokeju na ledu,kriketu,bejzbolu pa i odbojci se oko medalja vrte istih 6-7 zemalja, a sa strane je još 3-4 solidnih ekipa. Znači isto nekakvih 11-12 ekipa. A to su globalniji sportovi od vaterpola. I nitko kod nas (a ni u zemljama di se navedeni sportovi prate) neće sprdat konkurentnost istih. Volio bih da netko to pojasni. Valjda jer nas u tim sportovima nema na nekoj višoj razini pa naši ljudi nisu upoznati sa konkurencijom u njima :chin:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ako misliš na komentiranje događanja u bazenu, u obranu komentatora moram reći da je vaterpolo sport kojeg jedva mogu komentirati i ljudi koji se bave ili su se bavili njime.Juznjak

    Mene je smetalo to da kada su poništili gol Crne Gore minutu prije kraja Šapit govori u stilu: ''poništen je gol Crne Gore, pravila vaterpola su prekomplicirana i ne znam točno zašto je poništen''.

    Ja kao vaterpolski laik znam da postoji pravilo da nakon faula igrač koji izvodi loptu ne smije biti preblizu protivničkog gola (ne smije izvesti loptu recimo sa metra od gola i skucat ju u mrežu) ali ne znam koliko točno iznosi ta udaljenost na kojoj smije biti kada izvodi loptu nakon faula. Da sam komentator na HRT-u i da znam da će me slušati cijela nacija naučio bih to pravilo jer je to jedno od osnovnih pravila vaterpola. Nevjerojatno koliko u sportskoj redakciji HRT-a fale Mićo Dušanović za tenis i vaterpolo, Cvitković za košarku, Sušec i Ćosić za nogomet - svi su oni bili profesionalci ali su imali i neku svoju osobnost. Ove današnje bezlične komentatore će vjerojatno za 10 godina zamijeniti umjetna inteligencija i mi kao gledatelji nećemo ni primjetit razliku niti će nam biti žao.
  • kinfa95
    488
    Ja sam isto vaterpolski laik, ali znam neke bivse vaterpoliste i svi kazu da je Crnoj Gori ponisten regularan gol
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.