• Thompson
    52


    Vjerujem da će povesti i Košćevića
  • Ban
    698
    Mikić jedini nešto pokazao. Glupost da se klince ovako natrpa na kraju pa da izmisle nešto sami od sebe.
  • The Undertaker
    4.1k
    Pa njega i testiraš (i Bernauera) odnosno pomalo zagrijavaš za dalje. Tek je par dana priprema. Ovo je kao malo jači trening. Juniorima prvenstvo počinje mjesec dana kasnije nego senioroma, ako se ne varam. Njima je ovo malo rano za početak priprema.
  • wolfgang14
    1.1k
    ja bi isto jedino mikića poveo, još igra nama deficitnu poziciju. Nema potrebe ostale juniore vodit
  • Ban
    698
    Ja bi poveo i Košćevića, ali sumnjam da će ga vodit nakon kaj su ga ovak sabotirali.
  • wolfgang14
    1.1k
    za njega mi je žao da. Vjerujem da igra dobro samo eto, nije do lopte uspio doći. Zato ga je trebalo sa seniorima stavit, bar 15ak minuta
  • Facke
    2k
    Kak nam Maxime igra?
  • Mihaljević
    8.2k
    Od ovih klinaca koji su ušli u zadnjoj trećini jedino Brkljača pokazuje da bi mogao igrati seniorski nogometMr Anderson

    Prošle godine u ligi prvaka gledali smo Rukavinu , Šakotu i Topića kao glavne potencijale, na kraju od njih svih iz te generacije ispliva igrač iz trećeg plana - Živković.

    Ona generacija 19/20 gdje su glavni igrači bili Marin , Julardžija , Janković i Karrica, od njih svih ispliva Gvardiol i Šutalo... Ako praviš razliku u juniorima , ne znači da ćeš u seniorima. Najbolji primjer.
  • Zagi
    5.2k
    @OsamŠest i ostali kaj pratite kadete i ispod, nismo mi imali još jednog jako perspektivnog desnog beka u reprezentaciji sa Majićem, Kujundžićem i tom generacijom?
  • Maki2
    456
    Mislis na Pavleka mozda
  • Zagi
    5.2k
    Prošle godine u ligi prvaka gledali smo Rukavinu , Šakotu i Topića kao glavne potencijale, na kraju od njih svih iz te generacije ispliva igrač iz trećeg plana - Živkovića.Mihaljević

    Navala se hajpa jer zabijaju golove ali ako je netko u struci smatrao da je Topić veći potencijal od Živkovića... Ja predlažem promjenu zanimanja.
  • Zagi
    5.2k
    Ne ne.
    Zebić ili Baković ili netko treći. Bum našao na guglu.

    edit: Marko Zebić
    U reprezentaciji mi je izgledao više kao stoper nego bek ali zna dečko igrati.
  • Bosskovitz
    7.6k


    Ja sam gledao, sve je funkcioniralo bez greške.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kakvi smo bili?
  • Viola
    338
    Je Šunta igrao?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.