• serbus
    3.6k
    Baš spomenuti Mamić dečko je letio muda ko Velebit kad je samo još Duvnjak htio pucati uz njega i napravi transfer van i gotovo ugasio se samo tako. Sve je to tu ali kao da je muda na putu izgubio. Ja sam mislio za njega da će ubijati za repku godinama.
  • ksapi
    2.2k
    Mamic je imao dosta ozljeda.. sada u klubu igra slabo, gotovo samo obranu.. takav igrac nam pored Sarca, Srne i Lucina nimalo ne treba
  • rob ljubavi
    786
    Mišljenja sam ako će Mandić braniti barem blizu onoga u LP da možemo daleko ( ili Kuzmanovic ako Mandica nece ic).

    Ak necemo imat golmane, onda bi mogli dozivjet debakl.

    Svakako bi prva tekma mogla puno toga otkriti
  • ksapi
    2.2k


    Da, tako nekako.. zadnju medalju smo uzeli kad je Sego obranio top turnir, na to se uglavnom cesto svodi. Imamo dobar par golmana sad, iako su i dalje jako mladi.

    Matchup sa Spanjolskom nam mislim najvise pase od svih tih top repki + mislim i dosta jaka podrska s tribina u Njemackoj
  • bongo
    686
    Kakav pikado jučer u četiri četvrtfinalna meča... Igralo se na 5 dobivenih setova

    Za početak dvoboj Dobey-Cross gdje je Dobey poveo 4-0 u setovima, a nakon toga Cross prebacuje u turbo mod i preokreće cijeli meč na 5-4

    Nakon toga drugi meč dana igrala je 16-godišnja senzacija Littler protiv 34 godine starijeg Dolana. Iskustvo mu nije pomoglo i nova zvijezda je sa 5-1 prošla u današnje polufinale.

    Po mnogima najveći favorit turnira (posebno nakon ispadanja Smitha) legendarni Nizozemac Van Gerven morao je pružiti ruku domaćem Williamsu koji je slavio sa 5-3 u odličnom meču.

    I za kraj još jedan dvoboj dvojice Engleza gdje je Humphries slavio sa 5-1 protiv Chisnalla, ali premda je uvjerljiv rezultat meč je bio zanimljiv i nije baš bio toliko jednosmjerna ulica.

    Danas su polufinala pa tko voli Sportska televizija, ali preporučam svakako i onima koji inače ne prate. Atmosfera slična nogometnoj, hrpa pive po stolovima, transparenti, pjesma, fale jedino baklje :rofl:
  • DrawTube
    3.3k
    Sve je izglednije da će mladi Littler biti svjetski prvak. Odličan igrač, ne griješi, iskorištava i najmanju grešku protivnika ali po meni strašno antipatičan i bahat
  • BBBaranja
    2k

    Bahat kao i vecina engleza..ali mislim da u finalu protiv Humphriesa ako prođe neće biti favorit
  • Efes Pilsen
    7k
    Bahat kao svaki klinjo. Da si sa 16 na Svjetskom prvenstvu prosao kolo dva u prekomjernom natezanju tregera bi poletio, a gdje ne u nacionalnom sportu..
  • dzg717
    960
    Nisam imao pojma da je pikado toliko televizičan sport, atmosfera i igra odlična
  • Facke
    2.3k
    Mali Littler u finalu. Svaka mu cast.
  • austrijanac
    2.7k
    Ide mali jako, presudila hladna glava u izlascima.
  • dzg717
    960
    A kako ovaj tek igra stari moj
  • Noel
    4.2k
    Humpries Littler će bit jedno od najboljih finala ikad.
  • Stihl
    3k
    Definitivno će bit odlično finale, jedan i drugi igraju čudo. Humpries je digao igru brutalno, a mali Littler je zmaj, takvu hladnu glavu imat sa 16 godina, svaka čast!

    Btw. i prošle godine je finale bilo najbolje ikad, barem otkad ja pratim pikado, a pratim ga vec 10 godina.
  • Eduardo
    17.8k
    Ova je 61 sekunda magije dovoljna da se čovjek zaljubi u ovaj sport. Genijalci.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.