• mali M
    3.6k
    kužim ja vas za hdz.. nisam zaokružio te hohštaplere nikad niti ne mislim, ali meni vam je svejedno iz koje su stranke tako da mi ovo "ali hdz je hdz" ništ ne znači. nemoguće nam je da bude zabrana članstva u strankama pa tako se i ne zamaram da li je i u kojoj je stranki...
  • Peškaman
    2.8k
    Momci je l ima tko inf u koliko kreće sastanak?
  • Papastrumf
    10.2k

    Ako mislis na Skupstinu, 18:00.
  • serbus
    3.6k
    Neznam jel se u novi statut ograničilo na najviše recimo 3 mandata za predsjednika da se spriječe ti faraoni?
  • kibic
    1.1k
    Na 4 godine.
  • Neki tip
    19.6k
    Neznam jel se u novi statut ograničilo na najviše recimo 3 mandata za predsjednika da se spriječe ti faraoni?serbus

    Na 4 godine.kibic

    Kibic, to nije odgovor na pitanje. :)

    Pitanje je na koliko uzastopnih mandata predsjednik moze biti izabran, a ne koliko mu traje mandat.

    Nema ograničenja broja mandata prema objavljenom prijedlogu statuta.
  • NitkoBitan
    13k
    Koliki je prihod od marketinga ove kalendarske godine i koliko smo prodali dresova? Nadam se da ce bit receno na Skupstini.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Smrad Lesički s prcom prema navijačima.Mali Zeus

    Sad kad je status izglasan do kraja i kad smo napokon ostvarili malu pobjedu, samo da se osvrnem na ovo jer sam tek ovo vidio sad i jer znam da čita:

    Lesički, ljudski i moralni dnu, nisi našao za shodno propitkivati demokratizaciju dok si bio u klubu? Nisi našao propitkivati demokratizaciju dok se u skupštinu ulazilo na temelju dubine ulaska u Mamićev rektum? Pa čak i sad, nisi propitkivao 35 članova skupštine koji ulaze po Duhu Svetome od strane Mumije u skupštinu, ne, ti si odlučio propitkivati model izbora i izbornih lista.

    Nema veze, drago mi je da se koprcaš. Drago mi je da se grizeš od muke sad kad ti je mecena u Bosni, ti daleko od kluba, a u klubu nestaju polako svi oni dupelizci koji su te hranili pristupom klubu i ekskluzivama. Mi smo danas ostvarili pobjedu kakva god da je, u budućnosti će biti i veća, a ti se nastavi koprcati jer bit će ti sve gore.
  • Armagedon13
    958
    Čekamo i Međeda
  • ZGWest
    551
    Rotim i Vedris jedan i drugi hajdukovci. Ne kuzim kak su usli u pricu oko dinama?
  • Li d1986
    82
    Što znači ova odluka o poništenju odluke da Dinamo nije oštećen? Postoji li šansa da nam država to uplati?
  • Tradicija bunta
    5.6k
    Ne postoji. Odluka je simbolika. Svatko je može shvatit kako hoće. :smile:
  • Endeavour
    478

    Mladen Vedriš hajdukovac? Glupost. Kako mi je on susjed, ima moj glas za predsjednika kluba. Trenutni predsjednik mi je bio susjed 15+ godina…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.