• Krizy
    36.6k
    Marokanci se igraju rata ali bolje međusobni obračun nego terorizam.
  • Krizy
    36.6k
    Svakodnevnica
  • Krizy
    36.6k
    Ovi su skroz poludjeli, bolesno
  • ZGBhoy
    1.7k
    Cekaj Izbore, onda bude "A zakaj je AFD na 25%"?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    i ako budu da pobjede na izborima ili nešto da ih se vazno pita u Bundestagu, Jutarnji, index i Vecernji vec imaju anonimne članke o gujama nacistima koji žele ponovno preuzet svijet, povrati austrijskog slikara i onda na kraju texta ona najgluplja ljevičarska filozofija i izraz naglasak " crkva je kriva" "love is love, love for everbody" :lol:
  • Nino Bule
    11.6k

    Ne znam zasto nece ucitat tweet:

    "The 3 hostages were shirtless & waving a white flag when they were shot. One of them managed to escape while shouting for help in Hebrew but our soldiers still chased & executed him"
  • jp23
    2.2k
    zamjeni x.com sa twitter.com u tweetu i prikazat će ti ga
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Screenshot-20231219-090933-Instagram.jpg

    Metuzalem raspali pao pod utjecaj zapadne sodome i gomore.
  • Dino
    2.2k
    A s obzirom na to da su neki blagoslivljali oruzje i tenkove, napravit znak kriza nad dva lika koji nit ne mogu sluzbeno bit u Crkvenom braku mi ne zvuci kao neki drasticni inovativni potez.
  • Mališan
    1.7k
    Nije promijenjeno crkveno učenje o braku kak se netočno navodi. Odobren je blagoslov svima jer crkva ne uskraćuje blagoslov grešnicima, kaj opet ne znači da je to izraz odobravanja grijeha.
  • Droljo
    5.1k
    utjecaj zapadne sodome i gomoreNavijač Dinama

    A ti si za istočnu sodomu i gomoru ili postoji još koja? Tipa južna ili sjeverna...
  • NORTE
    9.3k
    Njemačka (i EU ljevica) na aparatima

    "Bavarski premijer naredio postavljanje raspela u javne ustanove.
    Sud: To je ustavno

    SAVEZNI upravni sud u Leipzigu danas je proglasio ispravnim ukaz bavarskog premijera Markusa Soedera iz 2018. o obvezi postavljanja raspela u javne ustanove."
  • Bosskovitz
    7.5k
    Moram priznati da mi je tragično kako se radi ne o "pravu", nego o "obvezi" postavljanja raspela u javne ustanove. Radikalizam i populizam bez ikakve osnove, rubno idolopoklonstvo, a realno samo iz nečije političke koristi. Ništa dobro neće izaći iz toga, neće riješiti ni jedan društveni problem nit će itko zbog toga živjeti bolje. Ježim se tih propagandnih pizdarija, to mi je kao kad su se morale držati Titove slike po školama i uredima - čisti ideološki marketing, nikakva stvarna vrijednost.
  • serbus
    3.6k


    Živjet će bolje jer će se osjećati bolje meni je već dignulo raspoložonje da se u Europi počinje dizati svijest tko smo i što smo a na tvoju veliku žalost Katolička vjera nas spaja. To kaj vas leftarde živcira svaka stara vrijednost EU je druga stvar.

    Imaš i dalje svoje BLM, LGBT, migrante za lizanje rana. Još najbolje da i raspelo skrivmo kome smeta široko polje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.