• DiddyGuela
    941


    Ma razumijes da je point mojeg upisa bio da mi s ovim kretenima u upravi uskoro necemo imati klub. Ni mi, ni vi, ni oni ni ja... nebitno. Bit ce Dinamo2028 iz 5. lige dok ce "Vlatkice" hladit picu negdje i smijat se.
  • Krizy
    35.9k
    Jebo vas Mamić.
    I ovi što govore da su rezultati bili bolji pod njim, mali podsjetnik da nismo prezimili dok on nije otišao u Međugorje.

    Evo za podsjetnik malo Mamićevih rezultata:

    Utakmice u gostima u grupnoj fazi od 2011./12.:

    Lyon 2-0 Dinamo
    Ajax 4-0 Dinamo
    Real 6-2 Dinamo
    Dinamo Kijev 2-0 Dinamo
    PSG 4-0 Dinamo
    Porto 3-0 Dinamo
    Ludogorets 3-0 Dinamo
    PSV 2-0 Dinamo
    Chornomorets 2-1 Dinamo
    Celtic 1-0 Dinamo
    Salzburg 4-2 Dinamo
    Astra 1-0 Dinamo
    Bayern 5-0 Dinamo
    Olympiacos 2-1 Dinamo
    Arsenal 3-0 Dinamo
    Lyon 3-0 Dinamo
    Sevilla 4-0 Dinamo
    Juventus 2-0 Dinamo

    0-0-18 6-53

    Svih 18 poraza, gol razlika 6-53, 9/18 utakmica izgubili s najmanje 3 razlike, u 14/18 utakmica nismo zabili niti pogodak.
    PORAŽAVAJUĆE!!!


    Utakmice kući u grupnoj fazi od 2011./12.:

    Dinamo 0-1 Real Madrid
    Dinamo 0-2 Ajax
    Dinamo 1-7 Lyon
    Dinamo 0-2 Porto
    Dinamo 0-2 PSG
    Dinamo 1-1 Dynamo Kijev
    Dinamo 1-2 Chornomorets
    Dinamo 0-0 PSV
    Dinamo 1-2 Ludogorets
    Dinamo 5-1 Astra
    Dinamo 1-5 Salzburg
    Dinamo 4-3 Celtic
    Dinamo 2-1 Arsenal
    Dinamo 0-1 Olympiakos
    Dinamo 0-2 Bayern
    Dinamo 0-4 Juventus
    Dinamo 0-1 Sevilla
    Dinamo 0-1 Lyon

    18 3-2-13 16-38

    Porazan omjer uz povremene bljeskove koji nisu pridonijeli nikakvom uspjehu.
    U 10/18 utakmica nismo zabili niti pogodak.


    Grupna faza 2011./12. - 2017./18.:
    36 3-2-31 22-91
    U 2/3 utakmica odnosno u 24/36 utakmica nismo zabili niti pogodak.

    Jebo vas Mamić
  • serbus
    3.6k
    [

    Hvala ti Bože kaj te imamo da kao Samovojska izvučeš sve te podatke koje mi smrtnici lako zaboravimo...
  • Krizy
    35.9k

    Kad smo kod njega, obećajem da nisam dosadan kao Samovojska :rofl:
    Mislim u početku je bio zanimljiv ali s vremenom je postao malo naporan. Bar meni :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    je, on je izgubio malo kompas, dosta se ponavlja. Kod statistike je bitno, barem meni, kad je bacas da poentiras. Recimo ovo tvoje je bas to. Kad bacis more statistickih podataka tesko je gledatelju, citatelju nesto izvuci iz toga, a jos manje da ga zanima rezultat iz '65 koji monogo toga govori o odnosu snaga danas.
  • FrenchMontana
    304
    Uvijek kazem da je vrlo znakovito da su Dinamovi uspjesi počeli cim je Mamic fizički napustio klub… neki kazu da to nema veze, da je on i dalje upravljao svime, ali ja volim da se ta cinjenica zna.

    Kaj se tice trenutnog stanja u klubu, ne znam uopce kad mozemo očekivati nesto bolje, jer ovo je neka pat pozicija i ekipa čvrsto drzi svoje, lova kapa, a klub nam tone.

    Tužan sam ako stvarno nista ne mozemo poduzeti ni sad, kad Glave nema.
  • NORTE
    9.1k
    Tužan sam ako stvarno nista ne mozemo poduzeti ni sad, kad Glave nema.FrenchMontana
    Kako ne, navijači Hajduka su povicima s tribina upravi dali do znanja da trener mora otići, trener je dobio otkaz pa su zaredali tri pobjede.

    Mi navijači dinama šutimo, a neki trenera još i brane.

    Što se tiče uprave, predloženi statut još nije usvojen i upitno je što se može poduzeti po pitanju zaustavljanja uništavanja dinama koje je na djelu.
  • boem
    309
    Mi smo malo u nezgodnoj poziciji jer bi se svaka naša negativa sad odmah spinala frazama poput huligani, rušitelji Dinama, ulica želi voditi klub i sl., a to se sad u fazi kad se čeka statut ne smije dozvoliti... Po meni.
  • jedan u nizu
    6k

    samo sto njihov predsjednik ima mandat koji se blizi kraju. Ako ne radi poulisticke mjere, on drugi mandat dobit nece. Da stane iza trenera sa losim rezultatima dok navijace traze drugo, oni bi se okrenuli i protiv njega.
    Da nasa uprava ima mandat, budi uvjeren da bi oni Jakira smijenili jer im njegovi rezultati direktno utjecu na njihove guzice, dok su ovako sigurni iza njega
  • Zagi
    5k
    Kako ne, navijači Hajduka su povicima s tribina upravi dali do znanja da trener mora otići, trener je dobio otkaz pa su zaredali tri pobjede.NORTE

    ulica
    vodi
    klub

    To želimo?
  • NORTE
    9.1k
    Klošari možete li konačno povući potez?
    Momčad nema pobjednički mentalitet.


    Da nasa uprava ima mandat, budi uvjeren da bi oni Jakira smijenili jer im njegovi rezultati direktno utjecu na njihove guzice, dok su ovako sigurni iza njegajedan u nizu
    Ne rade u korist dinama, da rade dobio bi odavno otkaz i doveli bi slobodnog Bjelicu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Selahi molim ljepo. Odigrao malo je rec doktorski danas
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Taman kad sam krenuo spavati sjetio sam se da sam nesto zaboravio

    Govna jedna jebe vam Graž sve po redu

    Laku noc

    S postovanjem

    Graž
  • Noel
    4k

    S ovim upisom bi trebalo zatvorit sve teme i zabranit dalje upise do sutra ujutro. Moderatori razmislite.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Da nasa uprava ima mandat, budi uvjeren da bi oni Jakira smijenili jer im njegovi rezultati direktno utjecu na njihove guzice, dok su ovako sigurni iza njegajedan u nizu

    Ima mandat do ožujka sljedeće godine.

    Isto tak, pita gore zagi želimo li da ulica vodi klub, nije to to nego je ulica tj. navijači izrazila zadovoljstvo i trener je letio. Mi svi trpimo Jakirevićevo neznanje, ali se ništa ne događa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.