• Rex Ramae
    2.5k
    Nemam ig pa ne znam kako to točno funkcionira kod njih ali većinom ti je takav slučaj ako je već netko glasao s iste IP adrese koju dijeli s tobom (doma ak ste svi na istom spojeni npr), glasano je već s tvog profila ili je možda završila anketa...
  • San Lorenzo
    11.7k
    Thumbnail govori sve. :cool:
  • Droljo
    5.1k
    Moha :love:
  • Dadinho10
    55
    Ko igra FM23 nek mi kaže koje dobre igrače za Dinamo :)

    Ja u prvoj sezoni prodam Oršića u Tottenham za 18 mio funti sa klauzulom 20% od sljedećeg transfera.

    Za godinu dana ga kupim od njih nazad za 11 mio funti, i 20% ide nama - otimačina :))) Prva povratnićka utakmica 2 gola (1 slobodnjak) - još uvijek zvijer.
  • austrijanac
    2.7k

    - Produzio ugovore svima s otkupnom klauzulom, prodao oba Sutala za 40 milja ukupno.
    - Nakon prve sezone mozes uspjet dovest Sucica i Simica iz RBL, nakon tog igrica je easy mode

    Ovo za Orsu se slazem, meni je ostao i lik nije normalan.

    Isto ako istrpis Katanica i Brauna, nakon 3-4 sezone uvjerljivo najbolji stoperski par
  • Mihaljević
    8.2k
    Ja kad igram FM uvijek mi karijera mora bit realistična... Glupo mi je prodat Baturinu i dovest Broza npr. nerealno , dovedem Šotičeka. :smirk:
  • Dadinho10
    55

    ja isto oba Šutala za cca 40 mio.

    Sučića, stvarno? sad sam več u drugom dijelu druge sezone pa vjerojatno neće bit moguće.

    Katanića sam isto prodao u Tottenham za dobre novce i procente od budućeg transfera.

    Braun izgleda će biti top da.

    Orša je killer, žao mi je kaj ga nisam imao tu 1 sezonu jer nemreš dovest adekvatnu zamjenu nikako.

    Bed je jedino jer je jako teško zadržati igrače...

    Koje još igrače imaš?

    I kolko sezona si odigrao i kakve uspjehe napravio?
  • Dadinho10
    55
    od ˝nerealnih˝ transfera sam doveo jedino Ceballosa iz Reala al jer nije ništ igro i htjeli su ga se riješit. Pa sam ga dobio za cca 1,5 mio EUR i za masnu plaću. i igra top, 4 zvjezdice.

    Sotiček ok?

    Dinamo ima hrpu top talenata pa ni ne trebaš nešto puno kupovat za budućnost.
  • austrijanac
    2.7k
    Dinamo ima hrpu top talenata pa ni ne trebaš nešto puno kupovat za budućnost.Dadinho10

    to je prvo kaj vidis, evo 6 sezona sad, europski uspjeh nista, al redovno ispadam iz LP u osmini il cetvrtfinalu.

    Imo sam srecu pa se Barisic umirovio nakon 6mjeseci i neki privatni lik me uzeo pa imam i para. Makar ih i netrebam, jedino sam za Sucica morao pljunut 15 milja al ajde

    Brkljaca, Katinic, Crnac (vratio ga), Braun, Baturina, Ivanusec su dovoljni da igras LP bez beda i osvajas lige sa 2 poraza maks.

    Kacavenda i Rukavina su prva krila Intera (Rukavinu mi Barisic prodao za 2 milje)

    Ceballosa iz RealaDadinho10

    on se i meni nudio, al placa 2 milje barem godisnje.


    Bed je jedino jer je jako teško zadržati igrače...Dadinho10

    zato mi prva stvar bila svima novi ugovor sa minimum release clause, nitko nije imao problema, osim Petkovica jer taj nakon 2 tjedna se pocne svadat sa svima tak da jebiga.


    u 6.sezoni Vidovic bio drugi za golden ball, i na WC22 smo bili opet treci i Livi golman prvenstva (ima pravde)
    Euro24 smo kiksali i nismo prosli skupinu
  • Dadinho10
    55


    da, ja sad u drugoj sezoni prošao grupnu fazu i u osmini me ćeka RB Leibzig.

    Kupijo sam Kačavendu i dobar je, za sad tek 2,5 zvjezdice al igra ok i stalno se razvija.
    Rukavinu slučajno probao na AML, čovjek kida :))

    Da, cca 2,4 mio EUR/god. mu je plaća. Al ok, to je jedna pobjeda u LP ;)

    Sad mi je jedino Orša više plaćen, oko 3, 3,5 mio EUR/god. al vrijedi svakog eura.

    Kak misliš minimum release clause, pa onda ti sigurno svi odu. Jer npr. Belja imam u špici i kida - oću mu obnovit ugovor i on stavlja Release clause 8 mio EUR a prodao bi ga sigurno za više jer je zvijer. A ovako 8 mio EUR bi ponudio svaki klub i ode mi igrać za čas..

    Da, Vidovića sam htio al nema šanse ga dobit, prejak Wunderkid je.
  • Mihaljević
    8.2k
    F5xN5AjW0AA5We7?format=jpg&name=large
    Baturina lijevo , Vidović desno, Bulat desetka... Spremni za Belupo... A petica odma u udarnom sastavu. :cool:
  • Captain America
    14k
    Baturina lijevo , Vidović desno, Bulat desetka... Spremni za Belupo... A petica odma u udarnom sastavu.PlavaSlavonija86d

    Jel ovo mod neki za Fifu 23 ili?
  • Mihaljević
    8.2k
    Ne , PES 2020 sa sezonom 2023/24 sa licenciranim svakim klubom u ligama petica i 1 HNL i 1 NL... Radim patcheve inače u slobodno vrijeme.
  • Dadinho10
    55
    čudo :) jel imaš kakav patch i za Fifu 23?
  • Mihaljević
    8.2k
    Nemam nažalost , samo PES radim... Fifa mi nema smisla više , sa Maguire-om radim driblinge što u stvarnosti ne može ni Neymar... :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.