• SAS1987
    13.3k
    Mafija iz DTSM i Mozemovaca doslada skine i razgori sve što je najveći rvat ikad radio i učinio, čakje i hranio 1000 obitelj i iradio u klubu za 10 000 kuni., nece moc mucka dubradi i razbojniciNavijač Dinama

    Ej, prijatelji, kako ste mi danas? Jesu li nas prevarili? :cry: :lol:
  • maddaddam
    2.9k
    Vidjelo se da je dobar na lopti, forsirao je neke paseve koji u prvom poluvremenu niz vjetar nisu prolazili, ali vidi se da je s loptom u nogama kvalitetan. Vjerujem da ćemo imati koristi od njega.

    Nisu ni domaćini bili bez šanse, dapače. Najveću je imao Tarasenko na otvaranju susreta nakon pogreške Bernauera, ali je pucao pokraj gola.

    Bernauer se još vidno privikava na novu momčad. Imao je na početku susreta dvije odlične duge lopte, ali je nakon toga i par puta pogriješio, ali ništa što bi trebalo zabrinjavati Bišćana.
  • Orc123
    5k

    Koju poziciju igrao?
  • maddaddam
    2.9k
    Nisam gledao, prenosim Bišćana i portale. Po njima je igrao u zadnjoj liniji do zamjene.
  • Dinamosaur
    940
    Bišćan je fino dao do znanja novome igraču kaj od njega očekuje i u kakav klub je došao. :ok:

    Bernauer, saberi se -tak mi zvuci Biscanova izjava:

    "Jak je na lopti, forsirao je neke paseve, koji nisu prolazili. S loptom u nogama je kvalitetan, ali možda sam očekivao zrelija rješenja. Ne samo od njega, nego i od ostalih. Dobro radi, uklopio se, vjerujem da će biti bolji."
  • deda
    27.5k
    Andrija, ohladi par dana dok ispari alkohol.
  • OsamŠest
    2.5k
    Dinamo - Koper

    Nevistić, Bernauer, Perić, Soldo, Ljubičić, Mišić, Sučić, Marin, Špikić, Topić, Barišić

    Klupa: Zagorac, Štefulj, Krdžalić, Emreli, Bočkaj, Vrbančić

    Hoće li to s 3 iza, ili 4 pa Bernauer i Ljubičić bekovi.. Vidjet ćemo..
  • Zagi
    4.9k
    Ljubičić i Špikić (wing)bekovi, Maxi i Perić stoperi.
    Ostalo ovisi gdje će Soldo stajati.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ako ima neki stream, šibnite ovdje.
  • Zagi
    4.9k
    https://hvalasestro.in.rs/streams/max1hr.html

    Evo možeš pogledati snimku trpanja Olmissuma kao zagrijavanje.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Po meni sa 4 iza

    Nevistic
    Max, Peric, Soldo, Ljubo
    Misic, Sucic
    Topic, Marin, Spikic
    Barisic
  • bongo
    628
    Ekipa, tko ima mogućnosti i otvoren račun u Supersportu može i tamo gledati prijenos uživo. Ako ste negdje s mobitelom mislim da je zgodnije nego tražiti streamove s neta
  • Mr Anderson
    5.3k
    Izgleda da i Bišćan vidi Ljubu prvenstveno na lijevom beku kad su mu i Bočkaj i Štefulj na klupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.