• Zagi
    4.8k
    Nakon samo par tjedana i bez priprema, ovo je već magnitudama bolje od prvog dijela sezone.
  • Nino Bule
    11.3k
    Mi smo pod cacicem pred kraj izgledali nemocni prema naprijed a primali po par komada od bilo koga, ovo je sad ipak druga pjesma.
  • miro
    3.1k
    Fakat bez hejta, ali moram reć, Moharrami je obrambeno - rupa. Neću dalje, drago mi je da je zabio gol, ali nit obrane nit centaršuta
  • Nolifer
    6.4k
    Petko ima jako dobru šljucu i danas je to dobro koristio i treba to češće raditi... :strong: :cheer: :up:
  • San Lorenzo
    11k
    Čovjek jednom danas zazujao u 91. minuti i odmah je rupa, nevažno što s njegove strane nije ništa procurilo već nekoliko utakmica zaredom.
  • Neki tip
    19k
    Znam da je Dinamovac ne kuzim sad kad su zabili skoro on hvali rijeckog vratara dosta lose komentira. ....Boysica

    Ma ne samo to, nego je kasnije još komentirao i brzinu Vukčevića i rekao da je ovaj jako brz i da trči 37km/h.. e, ako tad nisam televizor razbio, ne znam kad ću!
  • Dinamosaur
    909
    Bome je finu bukvicu dobio Jakirovic od Biscana nakon tekme. Imamo li nekog tko zna citat sa usana
  • Zagi
    4.8k
    Daj nemoj, pa lik je permanentna opasnost po naš gol.
  • BBBaranja
    1.9k
    Moha je malo taktički nediscipliran,ali dečko je kod nas cca 5.god nikad loše riječi o njemu ni kad je igrao standardno ni kada je grijao klupu..
    Sve u svemu,želim ga gledati i dalje u svetom dresu
  • NitkoBitan
    11.6k
    Bili smo bolji i zaslužili pobjedu. Čestitke dečkima. Ovim putem pozivam sve navijače da dođu na zadnju utakmicu i s nama proslave naslov prvaka - rekao je Dinamov trener Bišćan.
  • San Lorenzo
    11k
    Bome je finu bukvicu dobio Jakirovic od Biscana nakon tekme. Imamo li nekog tko zna citat sa usanaDinamosaur

    Pitaj tovare, oni imaju privatnu čitačicu usana kad treba dešifrirat korespondenciju sudaca i oca baluna.
  • Papastrumf
    9.3k

    Em je igrac Rijeke, em Crnogorac. Sramota od komentatora. Ne kuzim zasto uopce spominje Rijeku i njihove igrace dok komentira utakmice dinama!?
  • Dinamosaur
    909
    cini mi se kao da je zadnje reko "to se tako ne radi znas"..
    Isto vrijedi i za tvoj odgovor,jbli te tovari
  • deda
    27.4k
    Jebe se vama kad niste smjeli razbit tv :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.