• db-izbjeglica
    12.6k
    Drago mi je jedino što su i neutralni progledali i što se raspršila ona mitomanija o hajduku kao borcu za pravdu i poštenje, nikad njih nije zanimala ni pravda ni poštenje nego vlastita guzica što se vidi po orgazmičnim proslavama ovakvih pobjeda već treću godinu zaredom.San Lorenzo

    primjetio sam da su čak počeli razmatrati igrače LOKOMOTIVE kao pojačanja :lol:

    masovno bi dali guzice za bilo kakav trofej, al doslovno.

    ovo danas je neobranjivo, to pravilo je toliko puta ponovljeno da ga čak zna i moja stara kojoj je jedini doticaj sa hrvatskim klupskim nogometom sporadična buka koju čuje u drugoj prostoriji dok stari to gleda u dnevnom boravku...
  • maddaddam
    2.9k
    Pokralo!
    Triba je Jambor i crveni dobit, ka oni Wague ca je masakrira stipu u gorici, eae



    https://imgur.com/F881tMF
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Znaci kup je bukiran, e moj Ante koliko si ih usrecio nemas pojma. Samo za ovo ti ne bi isplatio ni lipu nego se potuco po sudu godinama.
  • Boysica
    441
    Da nije Cacic usro mogli smo uzet kup , neoprostivo ... Dala bi mu ja sus u guz a ne otpremninu
  • Ludovic IX
    5.1k
    Trebamo se sad svi zajedno plasiti za jakobusicevo zdravlje. Vjerojatno neće spavati do tamo 20.7. kad će se igrati superkup u zg..a usput se plasiti i za lekin ostanak na klupi nakon 4-5 komada u hakduckoj mreži.
  • Keyser Soze
    8k
    Je li netko sumnjao?
    6ws2i4g3v5kgmtge.jpeg
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Skroman i objektivan sud :lol:
  • Nino Bule
    11.3k
    ovo danas je neobranjivodb-izbjeglica

    Ne postoji za njih neobranjivo, puca njima kurac koga su i kako pokrali, ali meni je drago jer svaki nenavijac dinama i hajduka sve vise i vise ih mrzi, nekad se zamislim da previse stereotipiziram i pretjerujem kad su oni u pitanju i onda se ovakve stvari dogode i vidis da si sve upravu oko njih. Nakon srba najporemecenija populacija u ovom dijelu europe.
  • San Lorenzo
    11k
    Samo za ovo ti ne bi isplatio ni lipu nego se potuco po sudu godinamaEfes Pilsen

    Amen brother!
  • Boysica
    441

    Potpisujem
    Mrze jel su g...a guze bi dali za bilo kakvu titulu , eno portali se raspisali nemozes uci na fb svaki drugi post je o gayduku fuj
  • San Lorenzo
    11k

    Bit će da igrač Slavena ima savršenu kontrolu vlastite guzice kad je njome namjerno preusmjerio loptu u ruku da poveća obujam tijela i spriječi gol...Nadia Komaneči je qurac u usporedbi sa ovakvim mentalnim akrobacijama.
  • Bruh
    887
    Čekamo priopćenje podravskih štuka
  • miro
    3.1k
    Anketa na indexu :rofl:

    "Jel bio penal za Hajduk?"

    Ponuđeno samo "Da"
  • maddaddam
    2.9k
    Pričali smo s nekoliko sudaca, prevladava stav da je Kolarić ipak ispravno postupio. Premda je Jambora lopta u ruku pogodila s leđa, on je s njom bitno proširio obujam tijela, a u pitanju je bio izravan udarac u gol. Njihov je stav da je Jambor s odlukom da krene u blok preuzeo rizik da ga ona može pogoditi u ruku, što se i dogodilo.

    Sve cisto
    #prljavafamilija
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Anketa na indexu :rofl:

    "Jel bio penal za Hajduk?"

    Ponuđeno samo "Da"
    miro


    to su preuzeli od svojih idola, komunističkih partija diljem svijeta.
    imaš izbore, to što je na njima samo jedna opcija, bože moj...evo ti pa biraj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.