• Mlađi referent
    10.4k
    "IZDAJNICI, LAŠCI, PREVARANTI I KALKULANTI

    9. ožujka 2023. bit će zabilježen kao dan propuštene prilike da se GNK Dinamo stavi na stabilne noge. Razlog tome je manjak ruku u borbi protiv pretvorbaša. Dolazimo tako do prve točke:
    IZDAJNICI
    Naši izdajnici bili su gospoda koji su potpisali zahtjev za sazivom izvanredne Skupštine GNK Dinama za smjenu Izvršnog odbora, a jučer su bili na drugoj strani, jesu:
    DR. HRVOJE ŠOJAT, STJEPAN DEVERIĆ, MARKO VUKELIĆ - BIMBO
    Među izdajnike svakako trebalo bi uvrstiti Hercegovca SLAVKA GOLUŽU koji je obećavao biti s nama, ali je prešao na drugu stranu.
    U kategoriju ljudi koji su izdajnici i lašci moram uvrstiti i MARIJANA TOMURADA koji je u ovoj grupi javno rekao da je neutralac, no jučer je glasovao s pretvorbašima.
    U situaciji kada je rezultat tijesan, 36-34 za barišićevce/antolićevce, izdajnici, prevaranti i kalkulanti odigrali su presudnu ulogu.
    No, to nas neće spriječiti u našoj borbi da spasimo Dinamo od zločinačke ruke pretvorbaša."

    prof. Jure Zovko, član Skupštine GNK Dinamo


    Je li bilo ovo smeće od teksta ovdje?
  • Nino Bule
    11.3k
    Predlazem juri da iseli iz zagreba,
  • Keyser Soze
    8k
    Vidio sam to danas, imaš hrpu takvih tekstova na facebook stranici "Volim Dinamo" (mamića) i preporučujem da ih čitaš na wc školjki uz jutarnju kavu da te lakše pusti...
  • flexXy
    1.9k
    Ovo je sam znak da su izgubili i svjesni su toga
  • Zagreb1992
    1.2k
    Ne treba se njima zamarati više nego se fokusirati na budućnost kluba :)
  • masacusec
    3k
    Znam da je to spominjano već ovdje, ali neka....
    Na tog zovku ne treba trošiti riječi, ali ću svejedno potrošiti koju minutu na tu spodobu....
    To smeće je dan nakon smrti Cice Kranjčara, bez pretjerivanja, najveće ikone našega kluba svih vremena, Cicu nazvao provincijalcem minimizirajući njegove ljudske i nogometne kvalitete...i to je sve izašlo iz usta osobe koja je rođena na grani....koja na nogomet gleda iskljucivo kroz prizme transfera, kao i njegovih 24 kolega, po uzoru na odbjeglog šefa.
    A o njegovoj ovisnosti o mamićevim eurima dalje neću....

    Ljudi, svjestan sam da se ponavljamo, ali ovoliku ogorčenost prema ovim mamićevim govnima jednostavno moram podijeliti. A ta će stoka i dalje mirno spavati, jer savjesti nemaju!
  • deda
    27.6k
    Što se tiče skupštine ima tu pikanterija za malu Bibliju. Morate me razumjeti da ih ipak neću moći podijeliti s vama pošto sam postao javna osoba. Osim toga vjerujem da će "ovi" čupati sve što stignu da nas diskreditiraju.
  • Nino Bule
    11.3k

    Deda svima nama tu ste na ponos, bit ce vremena za price kad se sve ovo zavrsi
  • Klenx
    4.1k
    da ih ipak neću moći podijeliti s vama pošto sam postao javna osobadeda

    Jedna skupština na kojoj ni kvoruma nije bilo i već je celebrity i iznad nas

    Ccccc
  • deda
    27.6k
    Ti čkomi Klenx, samo prijetit znaš :rofl:
  • Zagi
    4.9k
    Oho, nove informacije :rofl:
  • deda
    27.6k
    Viš kak me vuče za jezik :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.