• Carrasco
    4.1k
    Da provjerim u kakvoj sam formi nakon dva tjedna apstinencije. noooefvebqy9mg0v.jpg
  • Zagreb1992
    1.3k


    Moram baš odgovoriti na ovo

    Znači izostankom Micića tebi prvi play i glavni ball handler postaje Larkin ...On je igrač koji ako ga krene šut može ubaciti i 30 ...Clyburn je igrač koji dosta voli tražiti loptu u post i onda napadati koš...Šut za tri mu je solidan ali opet ovo je euroliga di se igra obrana čovjek na čovjeka i sigurno da im je prije svega cilj zaustaviti taj vanjski šut....
  • ksapi
    2.2k


    Ladno super par
  • Tercel
    418
    Malo ste skrenuli s teme.. ne kazem da cijela ova rasprava nije zanimljiva, ali bilo je bas dobrih parova zadnjih dana/tjedana za nas rekreativce koji bas ne igramo puno i ne pratimo toliko detaljno kladu.. ja sam iskreno sad ispratio malo cisto jer je zanimljivo vidit kolko ste dobri i bilo je dobrih analiza i parova pa nemojte sad stat.. dajte da se igramo i dalje :cool: :rofl:
  • superhik
    10.4k
    baš sam se htio nadovezati da koliko pratim ovdje je bio bolji postotak uspjeha nego na nekim "profesionalnim" tip suggestions stranicama koje pratim
  • rob ljubavi
    774


    Cijenim repliku, vidim da puno pratis kosarku i po aba liga analizama itd... znam da Larkin preuzima uzde igre, ali opet Micic dosta poena zabija i njegov dio je netko morao nadopuniti, a to sto i kazes da Clyburn napada koš je i bilo, 8 slobodnih bacanja pogodio, rjesio utakmicu u zavrsnici


    I drugi par Swiatek usla pa eto , 2/2 iako je bilo cupavo na oba
  • ksapi
    2.2k


    Na gotovo svim tim stranicama pisu ljudi koji nemaju veze s vezom. Ovdje vidim par ljudi koji su na daleko boljem tragu uspjesnog kladenja, a rezultat se, kako kazes, itekako vidi :)

    Sto se tice ovog overa danas, zanimljiva je rasprava i meni je tesko reci tko je vise u pravu, ali mislim da je oklada imala smisla jer mu raste broj suteva bez Micica. Svakako bi bilo idealnije igrati igraca s kojim inace dijeli minutazu..
  • Tercel
    418


    U dobroj. Hvala! :cool:
  • ksapi
    2.2k
    rthxsyymo6nz6y9u.jpeg

    Hvala kolega rob :B
  • blackbully
    4.4k
    Zasad odlično ide :grin:

    kf8fh44fjhqly3yt.jpg
  • Infinity
    15.3k
    Jel to u Hrvatskoj nemate kladionicu koja nudi mogucnost igranja singla s brojem koseva igraca? :gasp:

    I kad smo kod koseva. Prije dan smo pisali o kvotama 1.85 - 1.85 i profitu kladionica. Postoji li kladionica koja nudi visi koeficijent? U BiH u drzavnoj lutriji imamo 1.90 - 1.90, ali kontam da mozda negdje postoji 1.95 - 1.95, tesko mi je vjerovati da netko nudi 2.0 - 2.0, to mi nije realno.
  • rob ljubavi
    774


    Ma moze se, ali sa 1.85 nebi bilo ni duplo od uloga pa je ubaceno par zicera, neka kolega ispravi ako grijesim ( ili ako njemu iz njima znanih razloga ne daju jaki singl )
  • Sunja86
    1k
    ti4y3enm31q7mr1c.jpg
    Šugava Rijeko smrdljivi grade.......
  • ksapi
    2.2k
    Da, dodao sam zicere da ubijem porez :)
    A i lakse je uvijek uplatiti igraca kad se poveze s par parova makar 1.01
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.