• Captain America
    13.1k
    giphy.gif

    Zašto se u topicu o upravi stavlja članak nebitne osobe koja nije ni član kluba?
  • Ludovic IX
    5.1k
    Opet nametanje..izgleda da sw nema namjere nešto previše mjenjat statut već postaviti nekoga tko će naizgled bit prihvatljivo rješenje..
  • San Lorenzo
    10.9k
    Nakon trkeljanja i špekulacija o transferima, šaltamo se na novi/stari kolosjek, iduća tri tjedna će ekskluzivno izići 20 imena koja preuzimaju klub.
  • Zagi
    4.7k
    Mene u toj priči prvenstveno zanimaju izlazni transferi. Kadar nam je pun igrača koji samo opterećuju proračun.
  • Neki tip
    18.8k


    Evo cijelog članka:

    787s102n08poxdir.jpg
  • Neutralna zona
    33
    Lik je politički poslušnik...namjestili ga u HOO prvo na lokalni sport gdje su svi natječaji išli po političkoj liniji a zatim nakon Čopa na mjesto GT-a jer je politički pouzdanik. To što ga guraju u Dinamo smatram jednom od gorih ideja, u stilu bivšeg sistema, stavimo našeg poslušnika kojeg možemo držati na kratkoj uzici i koji će, ako treba, prihvatiti da i Hajduk mora biti prvak. Ne treba Dinamu, neka si ga drže u HOO.
  • NORTE
    8.9k
    Lik je politički poslušnik...namjestili ga u HOO prvo na lokalni sport gdje su svi natječaji išli po političkoj liniji a zatim nakon Čopa na mjesto GT-a jer je politički pouzdanik. To što ga guraju u Dinamo smatram jednom od gorih ideja, u stilu bivšeg sistema, stavimo našeg poslušnika kojeg možemo držati na kratkoj uzici i koji će, ako treba, prihvatiti da i Hajduk mora biti prvak. Ne treba Dinamu, neka si ga drže u HOO.Neutralna zona
    Potpisujem. Ovoga se i bojim. Čovjeka ne poznajem, ali ovo što pišeš je vrlo proziran scenarij vladajućih.

    Koji je njihov interes za instalacijom njihovog čovjeka? Meni ne da je sumnjivo, nego je dovoljno zbrojiti 2 i 2.

    Ne želim(o) takav dinamo i protiv toga se moramo boriti!

    Ne, ne pristajemo na nasilni nogometni "duopol" pod okriljem politike.
  • Captain America
    13.1k
    Deklariranom tovaru plenkošenku je sigurno stalo da sposobni ljudi budu u klubu. Ako pokušaju s ovakvom gluposti, možemo se samo nadati da će se UEFA umiješati i spriječiti nastavak ove nakarade.
  • Nino Bule
    11.2k
    Kakva uefa haha, nit imaju moc niti zelju borit se sa premijerom drzave.

    Mislim da prije uefe treba vidjet da li ova prica uopce drzi ikakvu vodu ili je jos jedno naklapanje "novinara"
  • Neki tip
    18.8k
    Deklariranom tovaru plenkošenkuCaptain America

    Do Hajduka i tovarluka mu je stalno vjerojatno negdje ko meni do cijene paprika na placu u Vinkovcima.

    Ako se nađem tamo i bude fino i povoljno - super, drago mi je, ali me apsolutno boli kifla i za cijenu i za plac i za papriku. A Vinkovci su mi ok.
  • Armagedon13
    958
    Još 19 dana odbrojavanja bit će kandidata,ali više nagađanja
  • Captain America
    13.1k
    Kakva uefa haha, nit imaju moc niti zelju borit se sa premijerom drzave.Nino Bule

    Više puta su napominjali da nema uplitanja države u sport i da može dovest do suspenzije, a ovo je upravo to. Čini mi se da je članak 9 statuta u pitanju.

    je jos jedno naklapanje "novinara"Nino Bule

    Djelovalo mi je u početku ko naklapanje "novinara" dok se nisam sjetio gdje živimo.
  • Nino Bule
    11.2k

    Nema uplitanja drzave po satutu uefe ali znamo da se to događa u stotinama klubova ukljucujuci nasem, tko ce se u klubu pobunit protiv hdz kandidata ? Ako on prođe skupstinu koja funkcionira "legalno" sta tu uefa moze ?

    Imali smo blatantnije probleme u klubu pa su uefini duznosnici sjedili u lozi i bolio ih kurac, nemoj bit naivcina
  • The Undertaker
    3.9k
    Uplitanje se odnosi na saveze a ne na klubove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.