• Neki tip
    19k
    Znam da se o crvenim linijama koje se ne smiju prijeći priča otpočetka rata i da se te crvene linije u medijskim interpretacijama samo pomiču sve dalje i dalje, ali i tada i sada sam uvjeren da je upravo Krim doista crvena linija koju će Rusi braniti doslovno pod svaku cijenu.
  • Mališan
    1.7k
    Ne znam kolko je uopće realno da bi Ukrajinci mogli uz svu logističku pomoć zapada zauzet Krim


  • Neki tip
    19k
    Ne znam kolko je uopće realno da bi Ukrajinci mogli uz svu logističku pomoć zapada zauzet KrimMališan

    Po meni - nimalo realno.

    I prije 1000 godina i prije 100 godina i danas i za 100 godina - geografija će biti jedan od ključnih elemenata bilo kojeg i bilo kakvog ratovanja.

    Danas nešto možeš sravniti sa zemljom lakše nego ikad prije, jasno, ali za zauzeti/osloboditi, i dalje fizički moraš doći tamo. S nekim ljudstvom i tehnikom. Kao što si trebao prije i kao što će biti potrebno ubuduće.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ako nekoga zanima, Zoran Marinović je trenutno u Bahmutu. Imate na njegovo FB profilu s vremena na vrijeme neku objavu (na public su) o stanju na bojištu.
  • deda
    27.6k
    Rusi su pokrenuli žestoku ofenzivu, bojim se da će Bahmut pasti u iduća 3-4 dana.
  • Mališan
    1.7k
    kqrsy6qc7sng1qfm.jpg

    "Officially. Two cruise missiles have entered NATO airspace," - the Armed Forces of Ukraine.

    Ukrajinski general Valerij Žaluzni objavio je da su dvije ruske rakete nakratko ušle u zračni prostor Moldavije i Rumunjske. Incident je službeno potvrdila Moldavija.

    Edit: "The Romanian Defense Ministry denies the entry of a Russian missile into its airspace."

    They said that the rocket was flying 35 kilometers from its border.
  • og1986
    2.9k
    Pala moldavska vlada nakon 18 mjeseci turbulencija.
  • deda
    27.6k
    Ameri jučer srušili jedan leteći objekt nad Alaskom, a danas jedan nad Kanadom. Ovo postaje top vijest.
  • Nolifer
    6.5k


    Kolko čitam, i kinezi uočili nekakav objekt i spremaju ga se srušiti
  • serbus
    3.5k
    Znači ljudi ginu, gradova nema, svijetlo na kraju tunela se još ne nazire a prašina se još nije slegla. Jučer vrtim programe i vidim da je National geographic već spreman sa dokumentarcem Ukrajina iz zraka tako nešto gdje su snimke spremne. Ja neznam kao da živimo u virtualnoj stvarnosti bez osjećaja da ljudi tamo stradavaju svakodnevno samo čekam još igricu na temu Ukrajine.... Kao da se rat vodi onom ako nije na facebooku nije se ni dogodio... Čovjeka čeka metak a nije ni svjestan da smo mi u živo pratili taj metak koji ga je pogodio a nadao se preživjeti rat...
  • Logistika
    1.1k
    po meni,cak se i vojska u tom ratu potrudila nekako da stvore neku cudnu sliku o sebi...ameri su bili godinama na bliskom istoku...nije toliko toga izlazilo van...ovi i jedni i drugi sta stavljaju po telegramu,pa to je kaos...jbt u navijackom svijetu ima ona "nije sve za javnost" ...a ovi ne znam,pretjeralo se...par grupa su bile takve na telegramu da sam na kraju izasao,ne mozes gledati ono
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.