• blackbully
    4.4k
    2:0 Štefulj
  • Mlađi referent
    10.7k
    Gurlica bi mogao bit otkriće ovih priprema, kako stoje stvari s njegovim ugovorom?
  • Nolifer
    6.7k
    9w3o9750sky16egl.jpg

    Tko je ovo dopustio i zašto?
  • deda
    28k
    Gurlica ima ugovor do 6. mjeseca.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kaže da je pwtko dobio udarac u butni mišić. Bar nije koljeno. I nije do podloge
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ma sumnjam da bi ga vodili na pripreme da se nisu dogovorili s njim oko produženja ugovora.
  • Krizy
    36.4k
    Negdje sam pročitao da nije igrao za juniore i Ligu prvaka mladih jer nije bio potpisao ugovor, pa je u međuvremenu potpisao.
  • Captain America
    14k
    Kažu na snetu da su se dogovorili. Lijepo da se nastavlja tradicija odličnih talenata na stoperskim pozicijama koji izlaze iz juniora.
  • deda
    28k
    Nije Stodra proknjižio na TMu izgleda :rofl:
  • Zagi
    5.1k
    Ako je tko gledao "Turnir prijateljstva" prije 6 mjeseci, tamo je baš rasturao protiv najboljih Srpskih akademija (Zvezda, Partizan, Vojvodina).
    Proglašen najboljim obrambenim igračem turnira.
    edit: najbolji igrač ukupno, ne samo obrana
  • Nino Bule
    11.5k
    Ima i smisla onda i posudba katinica a gurlica upada na njegovo mjesto do kraja sezone u juniorima. Hitno moramo dogovorit suradnju sa nekim slovenskim prvoligasom ali to je u ovakvoj situaciji u klubu science fiction.
  • Zagi
    5.1k
    Baš me zanima kaj će izvesti sa tom trojicom mladih stopera.
    I Gurlica i Živković i Katinić su jako talentirani ali opet premladi da bi bili u prvoj momčadi.
    Sva tri su spremni za prvoligaški nogomet al opet, tko će im istrpiti greške da bi mi pokupili vrhnje?
  • The Undertaker
    4.1k
    Platiš pa im je lakše trpit. Ima naših drugoligaša koji bi ih uzeli za sitnu lovu. HD nema za kiflu. Mogu im poslati 10 igrača + trenera.
  • Zagi
    5.1k
    To da ali mislim da su sva trojica prerasli drugoligaški nogomet.
    1. Slo je taman u ovom trenutku
  • The Undertaker
    4.1k
    Kamo sreće da su prerasli ali čisto sumnjam, barem za većinu. Seniorski (drugoligaški) nogomet je barem jednu razinu iznad juniorskog. Vidili smo kako je prolazio Dinamo2 dok je igrao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.