• Pop corn
    4.4k
    Redovna skupština udruge Dinamo - to smo mi održat će se 10.7.2019. s početkom u 20 sati u prostorijama Pivnice Medvedgrad. Prilika je to da članovi saznaju planove za budućnost te da se informiraju o radu udruge proteklih godinu dana.

    Dnevni red skupštine je:

    1. utvrđivanje tijela za provedbu skupštine
    2. izvješće o radu udruge
    3. financijsko izvješće 2018.
    4. promjena adrese udruge
    5. ostalo

    Pozivamo sve članove da se odazovu na skupštinu te da svojima prijedlozima poboljšaju rad naše udruge, jer #Dinamo - to smo mi!
    1562765400_1562765400_N_T_O4
  • 000
    941
    Ima vise tih pivnica. Skupstina je u Ilici?
  • Pop corn
    4.4k
    Ima vise tih pivnica. Skupstina je u Ilici?Cavalera

    Dakle kod krizanja s Frankopanskom
  • BluePhone67
    3k
    PODSJETNIK ZA DANAS... DTSM SKUPSTINA... DODJITE


    Redovna skupština udruge Dinamo - to smo mi održat će se 10.7.2019. s početkom u 20 sati u prostorijama Pivnice Medvedgrad. Prilika je to da članovi saznaju planove za budućnost te da se informiraju o radu udruge proteklih godinu dana.

    Dnevni red skupštine je:

    1. utvrđivanje tijela za provedbu skupštine
    2. izvješće o radu udruge
    3. financijsko izvješće 2018.
    4. promjena adrese udruge
    5. ostalo

    Pozivamo sve članove da se odazovu na skupštinu te da svojima prijedlozima poboljšaju rad naše udruge, jer #Dinamo - to smo mi!
  • BluePhone67
    3k
    Nakon proceduralnih stavki iz dnevnog reda, sinoc odlicna konstruktivna skupstina, najbolja do sada sto se tice clanova udruge i njihovih pitanja, prijedloga i rasprava.. Svi su bili aktivno ukljuceni, svi su mogli dobiti odgovore na pitanja koje su trazili, ostalo se koliko treba dok se ne razrijese sva pitanja sudionika skupstine.
  • deda
    26.3k
    Čekamo podroban izvještaj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.