• 000
    941
    Nisam bio u prilici pogledati. Po rezultatu rutinski, po komentarima daleko od toga. I prije se znalo da obrana skripi bez ove dvojice. Valjda nas izostanak nece previse kostati u Slovackoj.
  • deda
    26.3k
    Ja sam prezadovoljan. Ljudi moji, mi pucamo 20 puta po golu, 12-13 u okvir iz utakmice u utakmicu. Znali smo da će obrana danas biti klimava, ali to je to što imamo, za 90% lige su i Lešković i Perić dovoljni. Mislim da će biti i za Trnavu.
  • 000
    941


    Odlicna akcija, reklo bi se rukometna. Kondor ulazi sa suprotne strane, Rrahmani mu radi blok... Ovi prekidi postaju Dinamov trademark, nakon sto smo godinama bili sterilni.
  • Eduardo
    16.8k
    Korneri su baš postali trademark što każeš. Jedva čekaš korner da vidiš što će sad izvesti :smirk:
  • Infinity
    14.9k
    Do jucer smo strepili na prekide protivnika, a danas je obratna situacija. Dinamo je primao golove iz klasicnog centarsuta, cak i bezopasnog, a sad svaki protivnik mora da ukljuci cetvere oci kad Dinamo ima prekid. Najbolje od svega je to sto golovi padaju, rad se isplati.
  • 000
    941
    I danas me strecne svaki prekid na nasoj polovici. Ne moze to tek tako proci preko noci.
  • Eduardo
    16.8k
    Mene baš i ne, posebno kad su Dilaver i KTC tu.
  • reziser
    5.8k
    na zalost nisam gledao tekmu, vidio sazetke, dozvolili previse prilika ipak slabasnoj istri. to se ne smije ponavljati u cetvrtak.
    falit ce nam dilaver i catharine bojim se
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.