• The Undertaker
    3.7k
    Zar je problem staviti neku priručnu montažnu ogradu, nešto poput onog što stavljaju kod karatane kad je gužva? Ili potegnuti žutu traku i na njoj napisati ograda?
  • Crusades1986
    9.3k
    I nakon potresa, tj nakon završetka "rekonstrukcije" juga se reklo da će se napravit odvojeni dio tribine za gostujuće navijače pa je opet pojeo vuk magare.

    U situacijama kada je potražnja za kartama veća od ponude u ovakvoj situaciji gubi i klub i navijači jer ne mogu dio južne tribine prodavat za domaće navijače. Da je to 5 utakmica u sezoni (računajući Europu) kad bi se jug mogao otvoriti za nas opet je puno i isplativo. Pogotovo od kad nema Istoka na raspolaganju. A ništa nam ne govori da će ga se u neko skorije vrijeme imat na raspolaganju (ili novi stadion).
  • Infinity
    14.9k
    Ne moramo mi prodavati jug za nase navijace, al ja bi tamo napravio box samo da se ne bi dogadjalo ovo da im moramo dati sve ulaznice.

    Zasto im dati 3900 ulaznica kada ih sljeduje 1200? Dobiju 16% ulaznica. Zasto? Ne samo Hajduk, zasto bi itko to dobio? Nisam nikad bio na jugu, al vjerujem da se dva ulaza mogu izvesti ako vec ne postoje. Gosti 1200, jedan sektor tampon zona i ostalo nek stoji prazno ili nama po potrebi.
  • reziser
    5.8k
    naravno da se moze napraaviti, 2 reda tribina gostima, 2 reda prazna, 2 reda domacima, pogotovo kad je ovakav interes, ali treba zeljeti...
  • Markelo
    2.3k
    U tom slučaju moraš imat pregradu između. Nije dovoljno što si ih samo razdvojio
  • reziser
    5.8k
    pa to se podrazumijeva....pregrada...nije neka nauka i trosak to napraviti
  • Dino
    2.1k
    al vjerujem da se dva ulaza mogu izvesti ako vec ne postoje.Infinity

    Kolko znam jedan je s istocne, a drugi sa zapadne strane juga, tak da je problem ulaza rijesen. Ne vidim razlog zakaj se ne bi napravila neka cvrsta ograda koja bi odvajala nase od protivnickih navijaca.
  • NORTE
    8.4k
    Nisam nikad bio na jugu, al vjerujem da se dva ulaza mogu izvesti ako vec ne postojeInfinity
    Ima ulaz na jug iz Jakićeve i tamo smo ulazili na jug 2003. ili 2004. dok je sjever bio zatvoren.
    Može se na jug i pored spomenika kod zapada, ne isključivo s Borongaja.
  • M77
    416
    Proslava u Boogaloo nakon tekme! Jebenica haha
  • Keyser Soze
    7.8k
    2 frenda već odustala zbog vremena... Baš nas potrefilo.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Tocna prognoza za tekmu se nece znat do subote ujutro ali eto netko je vec sada zbog vremena odustao :rofl:
    *Ako netko odustane povezite ga tu sa ljudima na forumu koji jos traze kartu.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ma užas, ne kužim taj mentalni sklop. Ok, na svim prognozama piše da će biti kiša gotovo cijeli dan, al i da je tako stavi neš na sebe i dođi.
  • Ludovic IX
    5k
    oknmhs0op0kpfpxb.jpg

    Sa yr.no...za Zagreb . Za Kutinu odaklep sam ja kažu bez kiše cijeli dan.
  • Ludovic IX
    5k
    Skoro ništa kiše
  • Infinity
    14.9k
    Tri kapi, sta je to?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.