• deda
    26.3k
    Želim javno čestitati našem Malom dioničaru na velikoj pobjedi! :clap:
  • Mr Blue
    3.2k
    Ja sam svakako za, meni je odličan ovaj format. Čak i termin u 22h je taman.
  • Bosna86
    11.1k
    Idućeg četvrtka u Cicinom CB Vagabondo održat će se 16. Dinamov pub kviz!

    Dinamovi pub kvizovi već su izašli u medije s objavom, a mi njihovo priopćenje prenosimo u cijelosti:

    16. DINAMOV PUB KVIZ
    Vagabondo-Grizzeria Dobri dol 49
    Četvrtak, 02.09.2021.
    20:00
    Opći Dinamov pub kviz
    U spomen na Zlatka Cicu Kranjčara
    Prijave u inbox stranice Dinamovi pub kvizovi ili na 098 174 43 25
    4️⃣ igrača po ekipi
    Kotizacija 0️⃣ kuna
    1. Poluvrijeme - 20 pitanja - 8 najboljih ekipa ulazi u:
    Četvrtfinale (1-8, 2-7, 3-6, 4-5 i Liga za bedaka) - 10 pitanja - 4 pobjednika ulaze na:
    Final four - 4 nabrajalice (2 boda za svaki točan odgovor, -1 bod za svaki netočan)
    Nagrade iz Bad Blue Boys Fan Shop i Ožujsko Pivo za prva tri mjesta i pobjednika Lige za bedaka
    Vidimo se u Vagici!
    Za Cicu bumo si nekaj rekli!
  • Klenx
    4k
    Evo još u zadnji tren ako netko hoće, prijave idu jako dobro

    17. DINAMOV PUB KVIZ
    SRIJEDA, 29.12. 2021. / 20:00
    Pivana Ilica 222
    Plavi dim s maksimirskog sjevera krenuo je prema Črnomercu!
    Nakon dvije godine Božićni Dinamov pub kviz vraća se u redovni raspored. Nakon skoro tri godine vraćamo se u zapadni dio grada!
    Svima dobro poznata ugostiteljska oaza u najdužoj zagrebačkoj ulici otvara vrata Dinamovim fanaticima, ovaj put premijerno između Božića i Nove godine.
    Možete početi okupljati Vaše ekipe od 4 igrača i prijaviti ih na 098 174 43 25 ili u inbox stranice Dinamovi pub kvizovi , a potom za kotizaciju od 0️⃣ kuna 29.12. doći u Pivanu na dinamovsko druženje , neizvjesno natjecanje i hedonističke porive !
    Vidimo se na 4. & Dinamovom kvizu!
    I jedva čekamo vidjeti Vas opet!
  • Nema zaleđa Mikića
    957
    Jel moguće dobiti pitanja nakon odigranog kviza za nas koji nismo u mogućnosti biti na kvizu?
  • Mali dioničar
    13.4k
    Čestitke pobjednicima i @Klenx autoru pitanja.
  • emilperska
    2.6k
    Da li netko igra pub kviz o Dinamu sutra u Bikersu?
    Pozvan sam, ne znam ni tko održava ni išta. Samo znam da smo prijavljeni..
  • Captain America
    12.3k
    ne znam ni tko održava ni ištaemilperska

    Klub je organizator, dolaze i igrači na druženje prije. Nagrade su potpisani dresovi, ulaznice za derbi...
  • emilperska
    2.6k

    Ufff jebote, ja mislio neki random kviz na kakvih sam bio podosta od Nogometnih ikona pa onih prvih Dinamovih 2017., kad ono gala večer.. :D
    Dolazi li i premdsjednica? :)
  • Mali dioničar
    13.4k
    Dolazi li i premdsjednica? :)emilperska

    Ona nastupa.

    Ime ekipe "Prva koverta kluba."
  • emilperska
    2.6k
    Svaka čast, klub se fakat otvara navijačima..
    Ovo je prije 6 godina bilo nezamislivo, da ne govorim o 2013/2014..
  • Mali dioničar
    13.4k
    Klub se naslonio na ideju koju već godinama provode na briljantan način pravi navijači kluba, a sramota je da i do sada nisu došli na koji od pub kvizova.

    Na navijačkom kvizu nema kotizacije. Fakat sramota da klub ne može organizirati da nema kotizacije ni na ovom kvizu.
  • emilperska
    2.6k

    Evo nisam upućen u tehničke detalje, pozvan sam kao "pojačanje" u jednu ekipu
  • Mali dioničar
    13.4k
    Evo nisam upućen u tehničke detalje, pozvan sam kao "pojačanje" u jednu ekipuemilperska

    Bez daljnjega je pozitivan potez održavanje kviza, ali malo kasne. Sve ok.
  • BBBaranja
    1.7k
    Jebeš kviz ako se ne pojavi ekipa Mihine bokse :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.