• deda
    28.1k
    A trebalo ga je zvati.
  • Blaz
    353
    poziv treba zasluzit , on ga bas i nije zasluzio na temelju zadnjih par godina
  • deda
    28.1k
    Ne bi ja tako kirurški pristupao tome Blaž. Nikad sreće na taj način. Nikad
  • Eduardo
    17.6k
    Ekipa ako ima zainteresiranih koji imaju nešto vremena i dobre volje slobodno možete otvoriti teme za preostale dvije utakmice; finale kupa i derbi s Hajdukom.

    Ne morate čekati da modovi sve odrade :)
  • Dudu
    2.6k
    Adrian Šemper branio u zadnjih 5 utakmica. Najbolji igrač Chieva u današnjoj protiv Sampdorije i prošloj protiv Intera. Ugovor s Dinamom do 2022., navodno da će još jednu sezonu ostat na posudbi u Chievu.

    Ako bude branio dobro u Serie B, potencijalno veliko pojačanje u budućnosti ili dobra prodaja.
  • Hipo
    406
    Fala dioničar.

    Otkud rijeci 2400 ulaznica a dinamu 1700?

    Ima koji "insajder" kakvo je stanje sa sjeverom drosine, koliko je otišlo do sada?
  • BluePhone67
    3.3k
    xixzscmlxn7ba1h8.jpg
    7gfamahkuukr6v9c.jpg
    nrrpcycg0rhpl9jv.jpg
    jkhef07ja5y2ty82.jpg

    Sn 20.05.2019
  • BluePhone67
    3.3k
    Kako je prosao sinoc Dinamo Pub kviz ? Kratki izvjestaj od sudionika.

    Edit : Dudu&Lamza Zona Dinamo nasa ekipa je zavrsila 4 :clap: nakon nevidjenog pripetavanja sa ekipom Christenval koji su zasluzeno uzeli 3 mjesto na Dinamo Pub kvizu.

    Opsirnije kada izadje izvjestaj
  • deda
    28.1k
    Samo da citiram jednu poruku sa teme Dinamo na sportnetu:

    "ovaj topic skoro možemo ugasiti

    jedna poruka u par dana?! "

    Hvala svima od Zone Dinamo. :kiss:
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ciro novopeceni srbin se naljutio na DTSM, sto ga nisu zvali u Cibonu.BluePhone67


    Jasno je da bi Ćiro dao guze da se nadje u medijima što je vidljivo i iz angažmana u predizbornoj kampanji.

    Ali pozivanje na Spirit of ‘82 (a neki čak smatraju da je tada klub bio odlično ustrojen), a istovremeno pljuvanje po Ćiri, je malo smiješno.

    I u kontekstu toga da je prvi prvak Hrvatske i zadnji prvak Jugoslavije.

    Da je smiješan svojim prevrtanjima s Mamićem i od Mamića, s HDZ-om i SDSS-om, naravno da je.

    Ali je veliki dio Dinamove povijesti.
  • Infinity
    15.3k
    Ciro je jedna velika ulizica. Ne voli on svakog, rekao bih cak da ne voli nikog, al jednostavno voli paznju, voli da se oko njega igra, da se o njemu prica i ja mu ne zamjerim. Takav je kao osoba i tko nije naucio da ce on danas biti jedno, a sutra drugo onda nece nikad ni nauciti. Sve u svemu mislim da uopce nije los covjek i da nekome treba da bi mu on izasao u susret i pomogao iako je istog jucer popljuvao ili ce ga sutra popljuvati da bi dobio malo medijske paznje. To je jednostavno on.
  • reziser
    6.4k

    da mi je znat ko jos na snetu piše :halo:
  • Blaz
    353
    oni koji nisu banirani. :wink:
  • luftwaffe
    645
    Ne znam jeste li vidjeli ali Marijan Tomurad daje opservacije na temi organiziranja plavog vlaka naših Slavonaca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.