• Neki tip
    19k
    "Split će biti sedmi različiti domaćin finalne utakmice za "Rabuzinovo Sunce", otkako je 2016. donijeta odluka da o osvajaču ovog trofeja odlučuje samo jedan dvoboj. Domaćini prethodnih šest finala bili su Osijek, Varaždin, Vinkovci, Pula, Šibenik te Velika Gorica."
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Meni je još simpatičnije da NITKO od novinara ne propitkuje ovu odluku, kako to sad odjednom? Zašto je prekinuta praksa od prošlih sezona? Zašto prijašnjih sezona finalist kupa nije mogao biti i domaćin, a sad odjednom može?
  • Papastrumf
    9.3k
    Kakvog li iznenađenja u ždrijebu kupa. Ja sam naprosto šokiran!
  • Keyser Soze
    8k
    Ma tko je mogao pretpostaviti da će biti Hajduk - Gorica? Nemoguće!
  • NORTE
    8.9k
    Sve što sam pisao o Hajduku i Hns-u se obistinilo. Hajduk domaćin "voljom ždrijeba", Hajduk domaćin finala. Hajdučki nogometni savez, kontra mraku-kontra sili.
  • vjeko1701
    5.9k
    Tim bi moglo biti slađe ako ih pijani zagorci izbace usred Poljuda...Ako bi tko mogao znati metodologiju i razmišljanje Litavca, to bi mogli biti oni.
  • NORTE
    8.9k
    Tim bi moglo biti slađe ako ih pijani zagorci izbace usred Poljuda...vjeko1701
    To se neće dogodit, zato imaju i Hns uz sebe za novu lijepu priču. Gle čuda domaćini uz najlakšeg suparnika.
  • vjeko1701
    5.9k
    Svašta se može obit o glavu. Ne kažem da će se dogodit, ne kažem da je vjerojatno ali da bi bilo slatko - bi.
  • NORTE
    8.9k
    Kakva lijepa priča. Livaja bez kazne za Rujevicu da može igrat derbi. Hajduk domaćin protiv najslabije Gorice, domaćin finala kupa, travnjak i stadion im uređuje "omraženi Hns". Sponzor kupa je sponzor Hajduka. Kontra mraku, kontra sili.
  • Mali Zeus
    9.2k
    pijani zagorcivjeko1701

    Da, zagorci. Turopoljci! :D

    Ili da Rijeka uzme sve, to bi ih peklo da ne bi mogli živjeti godinama.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da bi ih trenutno čak više pekao Osijek...čisto po nekom prolaznom dojmu.
  • Papastrumf
    9.3k
    Da, zagorci. Turopoljci! :DMali Zeus
    Nisi u toku.. :wink:
  • Mali Zeus
    9.2k
    Nisi u toku.. :wink:Papastrumf

    Daj me uputi. :blush:
  • Mali Zeus
    9.2k
    Mislim da bi ih trenutno čak više pekao Osijek...čisto po nekom prolaznom dojmu.vjeko1701

    S Rijekom su baš na nož ful.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.