• IstokKa96
    553
    Vjerojatno Krznar nije najbolji izbor za trenera Dinama, ali mislim da ipak ne zasluzuje toliku sprdacinu na svoj racun...kao tomic ga je pojeo za gablec, ali konacni rezultat ne govori tako, po meni je ipak obrnuto. Igras doma, zabijas i na kraju si presretan (rijeka) s bodom jer smo realno jucer trebali uzeti sva 3 boda.
    Kaj bi mu (krznaru) radili/pisali da je bilo obrnuto recimo?

Igraci su takvi kakvi jesu, nekad bolji, nekad losiji i generalno i u pojedinacnim prezentacijama, ali i ove sezone vrlo izgledno donijet ce ono sto zelimo.
    Ako nista drugo, u dosadasnjem dijelu sezone pokazuju karakter, a to je ono kaj svi ovdje i na tribinama ocekujemo.
  • Carrasco
    3.9k
    Jučer je Andrić u 45 minuta pokazao više nego Čop u cijeloj sezoni. Istina da je promašio onu šansu, ali se treba i naći u takvoj šansi. Zabio je gol, nakon one prenešene lopte je bio penal za nas. Uz to bilo ga je po cijelom terenu. Ako je za Dinamo odigrao 909 minuta i pritom zabio 10 golova (90 minuta u prosjeku za gol) ne vidim razlog zašto ne bi dobio pravu šansu pa nek se onda vidi je li za Dinamo ili nije.
  • Neki tip
    18.4k
    tomic ga je pojeo za gablecIstokKa96

Pogledaj vrijeme.. to sam napisao na poluvremenu. Za to poluvrijeme konstatacija je i važila.

I dalje mislim da je Tomić bolji trener od Krznara, kao što nemam problema Krznaru priznati dobre poteze i odlučnost na poluvremenu.
  • IstokKa96
    553
    Necu ulaziti jos u satnicu kad je netko nesto komentirao, hocu reci da smo vrlo cesto skloni podcjenjivanju vlastitih igraca/trenera, a nepotrebno. Konstruktivna kritika da, al pljuvacnica ne.
    Mozda mi je promaknulo, ali nisam bas procitao puno pozitivnih komentara na jucerasnju izvedbu
  • Neki tip
    18.4k
    ne trebaš ulaziti u satnicu, ali ne možeš vaditi iz konteksta i onda uopćavati.

To je kao da nađeš nekome upis tipa "Petkoviću mater ti j..m, ostavi se nogometa" i onda ideš objašnjavati kako je Petko dobar igrač i kako se ne bi trebao ostaviti nogometa, a komentar upisan nakon što je, na primjer, imao penal za pobjedu za prolaz skupine u EL u 90. minuti i onda pucao lagano po sredini i dodao golmanu u ruke.

Karikiram, naravno, radi poante.

O Krznaru sam isto tako napisao:

Pa, ak će dobivat dragovoljce 6-0, a genkove 3-0 u gostima, onda nek i spasi :brow:Neki tip sa Zapada

O rezultatu ovise treneri pa tako i navijački komentari istih.

Slažem se s tobom da je negative generalno previše, no ako komentiram prvih 45 minuta protiv Rijeke jučer onda moram biti ili teški mazohist ili gadno ironičan da kažem da je super i da je baš dobra igra bila.

Nakon 45 min 99% dinamovih navijača bilo je s razlogom užasnuto.

Nakon drugih 45 možemo da su igrači pokazali karakter, štonosekaže, a Krznar da je povukao dobre poteze na poluvremenu.

Na Rapid s optimizmom.
  • bbb medimurje
    2.8k
    Najzalosnije je da nakon odlicne utakmice i najbolje promocije hnla 3/4 vodeca medija guraju pricu o dvojbenim penalima i sudenju
    Od ovog mede na gol.hru mi se stvarno bljuje kolko odvratan lik
  • IstokKa96
    553
    U pravu si, isto bih pisao i u tom slucaju jer pretpostavljam da pratis sport opcenito duzi niz godina i jasno je da ako petko/krznar sjebu neku tekmu ne znaci da su lopate u svom poslu jer ce iduci put biti bolje.
    Mene samo zivcira (i dozvoljavam da ja druge zivciram isto tako svojim komentarima) kaj se uporno istice ono nesto lose.
    Odes na bilo koji portal koji pise nesto o Dinamu, zakaci se 30 tovarceka, a njih podrzava jos 10 dinamovaca moralista i udaraju pljuvacnicu...dodjem ovdje u nadi da toga nema i krece 'krznar, andric, menalo, cop...'

Jbt, nema drugih i aj bok, nemoguce je da su najlosiji na svijetu...andric je jucer zabio gol, 'izborio' 11m u 45 min, al ne on je lopata i jos je srbin...menalo je jucer uklizao pred klupom rijeke i raznesao onog njihovog i nije se povukao nakon toga nego je stao pred njih i ajmo dalje...mozda ce bas njih dvojica donijet pobjedu u becu
  • Eduardo
    16.9k

Transparentosti radi evo i čisto gaženje Ivanušeca, nažalost trenutno nemam prekršaj nad Ivanušecom koji se dogodio prije ovoga.
  • deda
    26.3k
    Pa ovo je prekršaj prije gaženja.
  • Neki tip
    18.4k
    Ukratko, 2 čista penala i prekršaj na Ivanušecu.
  • deda
    26.3k
    Ukratko, ili je trebao priznat gol ili vratit na prekršaj za Dinamo.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    I pustio majmun prednost i onda svira kontra faul. A penal, pokupio ga i ovaj se njihov razbaco ko u kafano kad te pjesma pogodi. Čisto da čistije ne može biti. Zadovoljan sam drugim poluvremenom, i kad bi sa takvim pressingom igrali stalno pisali bi titulu odmah, a mogli bi realno i Rapida zgazit. Onaj pristup iz prvog poluvremena je bez komentara.
  • marcio amoroso
    31.5k
    Ovo je jednostavno medijska hajka na Dinamo.
    I cilj je one koje prate popratno ili uopće ne prate dovesti na taj trag da Dinamo bodove osvaja zbog sudačkih poguranaca. Ljudi koji prate nisu slijepi i vide da su penali čisti kao suza.
    Samo je lakše udariti na Dinamo nego napisati da je sudac odradio dobar posao i da je jedina sporna situacija gol koji nije priznat Dinamu.
    Sram ih može biti sve, i neću napisati ono šta mrmljam u sebi, ali im definitivno želim ono šta oni žele Dinamu.
    31.5k
    I još nešto. Jel prenosi neki medij fair Play Petka u devedesetoj minuti? Čovjek priznaje krivo dosuđeni aut kad Dinamo juriša po pobjedu, a kad su ovi u nokdaunu. Ponavljam, minuta je devedeseta.