6.8k
    @deda u najvećem gustu. Mi nismo vjerovali on laganini..
  • Olmic
    2.6k
    Koliko je zasrao u prvom toliko je Krznar svojim zamjenama donio prednost u drugom..nemamo se šta žalit nakon 3-0
  • marcio amoroso
    31.4k
    Bod tamo je ok, ali kad čovjek pogleda drugo poluvrijeme vidi koliko smo bolji i koliko nepotrebno je bilo ovo prosipanje bodova.

Meni osobno je žalosno da nama igraju Andrić ili Čop, a Rijeci Drmić. Dinamo ima toliko više para da je to smiješno.
  • SAS1987
    13k
    Steta za poslednju priliku Tolica ali sa obzirom na prvo poluvrijeme mozemo biti prezadovoljni.
    31.4k
    Steta za poslednju priliku TolicaSAS1987

O da jbt. Ono mora, jednostavno mora zabiti.
  • og1986
    2.9k
    Danas je gol ispred armade bio magnetiziran.

Dva potpuna različita poluvremena, neznam što misliti. Nadam se da ćemo u četvrtak od prve minute ući kak se spada.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Nadam se da će Komnen dobiti više šanse, jedini naš napadač koji se zna snaći u šesnaestercu. Vidim ga u prvih 11 u Beču.
  • Eduardo
    16.8k
    Još jedno prvo poluvrijeme u kojem se Krznar propisno obrukao, već se može složiti solidna lista po istom obrascu. Kako je izgledalo završilo je fantastično.

3.9k
    mislim da ima nekih 10 golova u Dinamu u nekih 800 minuta... jos nije dobio pravu šansu, a uvijek napravi nešto kad igra...
  • LovroZG
    1.3k
    Proigrali smo u drugom poluvremenu, al tu su nam puno pomogla oba penala. Rijeka je pala nakon oba, a mi smo nastavili pritiskat.

U prvom poluvremenu su nam napadi bili prespori i općenito se cijelu tekmu nismo snalazili kad bi Rijeka ubrzala igru. Na kraju možemo bit sretni s remijem, al ovakva toplo-hladno igra s obrambenim cirkusom nam se prečesto događa.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Jel netko paralelno s nasom tekmom bacio oko na Rapid? Kakvi su?
  • Neki tip
    18.3k
    Ja sam zadovoljan rezultatom. I igrom. I trenerom. Ajmo plavi!deda
    Kaj sam ja rekel, da bu došlo se na svoje. :yawn:deda

Kaj su ti čari ironije.. teško ogorčenje pospeš, ali kakti super ti je sve, dogodi se ludi preokret i onda frajerski poručiš "kaj sam vam rekel.." :lol:
  • plavo tece mojim zilama
    31
    Andric je najpodcjenjeniji igrac u Dinamu u zadnjih nez koliko godina . Svaki put kad igra vise od 10 min da veliki doprinos ekipi i ne razumijem da se Čopu daje da igra ispred Andrića a ovaj izmislio nogomet za njega