• Krizy
    33.6k
    U 12. kolu Dinamo gostuje u Rijeci. Dinamo bi se eventualnom pobjedom vratio na 1.mjesto . Trenutno je Rijeka na prvome mjestu sa bodom više od Dinama ali također i s utakmicom više.

    Dosad smo s Rijekom odigrali 88 utakmica u HNL-u te ostvarili 49 pobjeda uz 20 neriješenih ishoda i 19 poraza. Gol razlika je 172-81.
    U gostima smo Rijeku pobijedili u 15 utakmica te 14 puta remizirali i 13 puta izgubili, uz gol razliku 58-52 u Dinamovu korist.

    Zadnju utakmicu protiv Istre, Rijeka je igrala u sastavu:

    Zlomislić - Escoval, Krešić, Smolčić, Vukčević- Pavičić, Selahi - Murić, Vučkić, Ampem - Drmić

    Kod Dinama nema kartoniranih igrača a kod Rijeke će utakmicu zbog kartona propustiti Krešić.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Rijeka 3.75 - 3.35 - 2.00 Dinamo
    1. Kakav rezultat očekujete? (56 votes)
        Pobjeda Dinama
        77%
        Neriješeno
        20%
        Pobjeda Rijeke
          4%
    2. Idete li na utakmicu? (56 votes)
        Da
        21%
        Ne
        79%
  • og1986
    2.9k
    Zna li netko ima li rijeka ozlijeđenih igrača ili su kompletni (osim Krešića zbog kartona)?
  • Bosna86
    11.1k
    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/informacije-za-navijace-ulaznice-za-subotnji-derbi-na-rujevici

    Ukratko, sutra i prekosutra se karte mogu kupiti u Zg… Prodaje u Rijeci nema
  • SAS1987
    13k
    Bit će to prava poslastica, očekujem masu golova.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja bi volio vidjeti Tolića u vrhu napada. Znam da je to igrao nekada u Lokomotivi i da nije izgledao loše.
    Mislim da bi on i Petko odlično surađivali.

    Očekujem ovako nešto:

    Livaković- Ristovski, Theo, Lauritsen, Leovac- Mišić, Franjić- Ivanušec, Petković, Menalo- Čop

    Priželjkujem ovako nešto:

    Livaković- Ristovski, Theo, Lauritsen, Franjić- Mišić- Špikić, Bulat, Petković, Ivanušec- Tolić
  • Neki tip
    18.3k
    Franjić vrlo, vrlo vjerojatno neće moći igrati, jer je ozlijeđen, i nisu velike šanse da se oporavi do tekme. :(
  • marcio amoroso
    31.4k

    Nisam znao. Franjić, Ademi i Orša znači :sad:
    Puno u pm
  • deda
    26.3k
    Liva
    Risto, KTC, Rssmus, Leovac
    Mišić, Gojak
    Ivanušec, Bruno, Menalo
    Čop
  • Neki tip
    18.3k
    Brunodeda

    K'o "Luka". :grin:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Možda opet zaigra s 3 odotraga...onda bi Šutalo trebao upasti.
  • Eduardo
    16.8k
    Radujem se povratku HNL-a. Očekujem odličnu tekmu s puno golova. Rijeka je u zadnje četiri utakmice (uključujući prijateljsku s Olimpijom) postigla 23 pogotka, a primila njih 7. S druge strane Dinamo je zabio 19, a primio 2. Sve predispozicije za golijadu su ispunjenje, bilo bi šteta uništiti to nekakvim taktičkim zamkama i zatvaranjem svih prilaza golu kad su tako raspucani i jedni i drugi.

    8:6 za Dinamo :fire:
  • Keyser Soze
    7.8k
    Bila bi ogromna stvar dobit Rijeku, pogotovo sad kad su nam se ozljedili glavni igrači. Nadam se da je ovo prilika za Tolića, Špikića i Bulata da pokažu kaj znaju.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Jako, jako bitna tekma i s obzirom na stanje na ljestivici i ozljede. Pobjeda u Rijeci sad bi mogla biti jako znakovita za nastavak sezone. Ne bih me uopće čudilo da odigramo suvereno i jako kao u Osijeku bez da oni ispale metak. Ipak, mislim da je nekako realniji remi.
  • reziser
    5.8k
    bez obzira na ozljede i izostanke, mi smo dinamo i tak se moramo postaviti i u svakoj tekmi ići na pobjedu
  • deda
    26.3k
    Kakve ozljede, kakvi bakrači, mi smo Dinamo. Da istrčimo sutra s juniorima hoću pobjedu.
  • Dudu
    2.6k
    Bar Rijeka ima šuplju obranu, koncentracija je na njihove napadace i onda ih iskontrirat lijepo za laganu pobjedu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.