• mileni
    93
    mišljenja sam da su trebali još jedan izlaz iz kompleksa stadiona napraviti....nekako mi se čini podkapacitirana predviđena prometnica.....i kompliciranje situacije oko dolaska gostujućih navijača...
  • Krizy
    33.6k
    Omiš, da ga je urediti malo al prelijep pogled
    7f9f6f4k6yj6m4ik.jpg
  • Navijač Dinama
    6.8k
    s1cwgrdq978ylitz.jpg
    Prva slika, zadnja utakmica na trenutačnom stadionu Freiburga.

    Druga slika. Novi stadion Freiburga netom iza Freiburškog aerodroma.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    već sam to pisao, ovaj novi stadion freiburga je minimum potreban za zagreb.

    "lidl" stadion za 35 000 ljudi.
  • deda
    26.3k
    Stanje radova kod dede u Ždralovima. Prva trećina tribine je tui9q0uoanoaea5qfs.jpg
  • NitkoBitan
    10.6k
    već sam to pisao, ovaj novi stadion freiburga je minimum potreban za zagreb.

    "lidl" stadion za 35 000 ljudi.
    db-izbjeglica

    Njih je taj stadion (koliko vidim na internetu) sa procijenjenih 100mil izašao na kraju 130mil. Stadion je oke i ništa posebno međutim ne razumijem kak naši spominju novi stadion sličnog kapaciteta za max 60-70mil eura. Pa na kaj ce to licit...
  • Neki tip
    18.3k
    ne razumijem kak naši spominju novi stadion sličnog kapaciteta za max 60-70mil eura. Pa na kaj ce to licit...NitkoBitan

    Ne sekiraj se, nema stadiona nit će ga biti još puno godina.

    Pa su time i imaginarne cifre potpuno irelevantne.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Njih je taj stadion (koliko vidim na internetu) sa procijenjenih 100mil izašao na kraju 130mil. Stadion je oke i ništa posebno međutim ne razumijem kak naši spominju novi stadion sličnog kapaciteta za max 60-70mil eura. Pa na kaj ce to licit...NitkoBitan

    pa zato što lažu :lol:

    još računaj da ti kod nas ide više čelika jer oni gore nemaju potres praktički...ajd, to se iznivelira sa nižom cijenom rada, al opet, to je cca ta cijena.
  • SAS1987
    13k
    Naravno da lažu. Realno klub nema 100 - 130 milje € za novi stadion pa rade pritisak na grad da i seru da bi ga oni napravili za 60 - 65 milje. Za 60 milje se može napraviti novi sjever, jug i istok te kupiti kišobrane onima na zapadu.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Eventualno ako izmisle 3d printanje stadiona za tu lovu
  • SAS1987
    13k
    Akustika stadiona Ion Oblemenco je oćito pun pogodak, što je i oćekivano sa obzirom na oblik krova.

  • Fanboy
    2.1k
    Od strane @MCIOSA skycrapercity forum...
    Jako lijep prilaz na novi stadion Pampasa, još je lijepše iz zraka, samo su slike sa dronovima uklonjene...Stigla limarija za zadju krovnu konstrukciju istoka...Kad ćemo mi dočekati nešto ovako :meh:
    ca6460d9-796f-43d2-89a7-2ddc6e3c7ed1-jpeg.2138358
  • NORTE
    8.4k
    Kad ćemo mi dočekati nešto ovako :meh:Fanboy
    Nikad.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Jebeno sam ljubomoran. :rage:
  • SAS1987
    13k
    Schüco Arena (stadion Arminije Bielefeld)... takvi asimetrični stadioni nisu baš po mom okusu ali nije tako loš :smile:

    lfagubk9kknsjbyl.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.