• Navijač Dinama
    7.4k

    A tek od ozljede loma noge. Meni je jako interesantno ta odbrana i ofanzivna linija, kako je McCarthy izvukao maksium iz njih unatoč brojnim rupama i ozljedama.

    Naravno, navijaci Packersa ga nikad neće priznat kao dobrog trenera ili nešto, a isti im donio playoff, nikad nece gledat kontra Rodgersa, ili sad LaFleeura sa svojim kriminalnim odlukama zadnje dvije sezone, ili uprave koja nije osim ajaire alaexandra dovela/draftala krštenog igrača.

    Brady je Brady, ma da i onaj push off na kraju bi uvijek bio faul, odnosno napadački pass interference, ali eto. Radujem se ovoj sezoni kao malom djetetu, pogotovo sto sam dugogodišnji fan Brownsa.
    Ma da sa jako optimističan da bi mogli gledat iste finaliste drugu godinu zaredom.
  • markoli
    1.7k
    Kada gledam kakav napadački arsenal ima Tampa, to je stvarno impresivno. Mogu se prilagoditi bilo kojem protivniku, imaju vrhunske WR-ove, RB-ove, Gronk izgleda stvarno dobro. Plus obrambeno su kvalitetni i odličan kicker. Ako ostanu zdravi kao što su lani, vidim ih opet daleko. Chiefsi su opet favorit broj 1, pojačali su malo ofenzivnu liniju, Kao broj 3 i 4 tu vidim Billse i Ramse.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Billse i Ramse.markoli

    Također. Ne bi ni otpisao Titane sa Juliom, te zdrave 49erse.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kakve šanse dajemo tovaru i Hrgi?
  • KlasicZg
    515
    Ak je mavrovic dobio, mogu i ova dvojica...
    Šalu na stranu...realno hrga ima slabijeg protivnika od sebe, dok ce splico dobit po glavi od ovog
  • Keyser Soze
    8.2k
    ima neko link za milasa i yoku?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Toliko o borcima sa splitskih ulica.... imaju Plazu i tjt
  • Keyser Soze
    8.2k
    Jebiga čovjek nije boksao 2 godine, topovsko meso za Yoku.
  • miro
    3.2k
    Meni je Milas baš bio ok, pogotovo s obzirom na protivnika. I ono što sam primijetio, Hrga fizički nije ni blizu spreman ko spomenuti Yoka, ali je pametno odboksao protiv nedoraslog i fizički nepripremljenog suparnika. Zbilja je vrijeme da mu daju pravi izazov, proći će mu vrijeme na razbijanje noname boksača i neće tako nikad napredovat
  • Markelo
    2.5k
    Jbt, nisam ni znao da je ovo bio toliko važan event u Francuakoj, čak je i Macron došao. Milas se dobro držao, al on je meni presitan za teškaša. Volio bi vidjet kako bi se Yoka snašao protiv Babića i kaosa koji on donosi svojim divljim boksom
  • Dudu
    2.6k
    Yoka se sprema za napad na vrh, moraju podržat Francuzi svog najboljeg, bilo bi zanimljivo vidit njega i Hrgovića.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Yoka izazvao Hrgovića :eyes:
  • markoli
    1.7k
    Yoka i Hrga su tu negdje po renomeu i renkingu. Ista generacija. Hrga ako ne dobijem ozbiljnog protivnika u idućem meču, treba razmisliti i o promjeni promotora.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Evo sad navodno i Joshua izjavio da želi borbu s Hrgom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.