• Infinity
    15.2k
    Ja bih rekao da je prije Piskor. Darmopil je imao dugu kosu i bradu ako se dobro sjecam.
  • weasley
    27
    to je piškor 100%, tu uopće nema rasprave, pa znam čovjeka
  • 000
    941
    CkvAbOE.jpg

    Jel ovaj Darmopil?
  • BluePhone67
    3.3k
    Lako za Darmopila, jel ovo Kramaric ? :gasp:
  • deda
    28k
    Nakon analize slika zaključio sam da je na prvoj slici sunčano vrijeme, dok je na drugim slikama očajna kišurina. Dakle, prva slika nije s iste utakmice. Dakle, Weasley je u pravu. Ovo je Piškor, a utakmica vjerojatno jesenja, a ne proljetna.
  • reziser
    6.4k

    deda, vidi vrijeme ovih dana, a proljeće je ;)
    malo šale :joke:
  • deda
    28k
    Prvo suša, sad ova kiša, tko će travu pokositi nakon ovoga. :scream:
  • reziser
    6.4k

    zrinjevac :rofl:
  • deda
    28k
    E sad smo došli do teme stadiona. Lako tko će pokositi, ali tko će to platiti? :rofl:
  • reziser
    6.4k

    znamo tko će i graditi
    još sam sitnica, plaćanje
    čitam i za kantridu, potpisali su memorandum, namjera o suradnji
    tak sam i ja to mogao potpisati :lol:
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja ti gledam ovako ( za Kantridu). Načelno se zna što i gdje (Kantrida + hotel+ poslovni prostori), tko će raditi (Kinezi) i tko će financirati (kineska vlada, direktno ili indirektno). To je memorandum. Vjerovatno se budžetski zna i koliko košta. Ugovor će se valjda potpisati kad se naprave projekti i točne specifikacije po kojima će se raditi. Za to im treba cca godina dana, vjerovatno i više. Predpostavljam da je slično za V. Goricu, iako mi se to čini patka.
  • deda
    28k
    Manchester City ponudio 10 milja za malog Marina.
  • Infinity
    15.2k
    Ne jos jedan Brekalo, Sosa... Pomirio sam se s cinjenicom da smo razvojni klub, da najbolji igraci odlaze jako mladi, ali ne mogu se pomiriti s tim da odlaze kao tinejdzeri bez prave sezone u prvoj ekipi. Marina na transfer listi vidim tek za 3-4 sezone, nikako ranije.
  • reziser
    6.4k

    slažem se ja s tobom
    ali se pokušavam staviti u ulogu roditelja
    igram u HNL, i sad mi dođe netko iz puno bolje lige, uvjeta, i ponudi mi za igranje djeteta 500 000 ili 1 000 000 nečega za godinu dana.
    Mislim da bih dobro razmislio i popustio ponudi
    teško je odoliti zovu tolikog novca
    da li je to dobro za djecu? mislim da nije.
    da bi vjerojatno mogli ostati duže u klubu, bi
    ali miris novca vuče
    to je samo moje skromno mišljenje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.