• deda
    26.3k
    Nakon dvotjedne pauze rezervirane za reprezentativne nastupe naši će nogometaši na novo gostovanje, već peto u nizu. Susrest ćemo se sa nogometašima Istre 1961 koje je ove godine preuzela španjolska korporacija koja u vlasništvu ima nogometni klub Deportivo Alaves iz Vitorie u pokrajini Alava. Ista korporacija sponzorirala je prošle godine našeg prethodnog suparnika, Nk Rudeš, ali su 10 godišnji ugovor prekinuli i bacili ekipu iz kvarta sa zapada Zagreba u nebrano grožđe.

    Nogometaši Istre 1961 su miks posuđenih igrača Alavesa, igrača na probi i naših domaćih igrača skupljenih diljem Hrvatske. Ime koje je posebno zaokupilo pažnju hrvatske javnosti je Ramon Nazareno Mierez, treći strijelac prvenstva sa 6 pogodaka. Ovaj 21godišnji Argentinac je na posudbi iz također argentinskog Tigrea i s obzirom na prikazani kvalitet neće se dugo zadržati u Puli, nego će završiti u Alavesu. Naši navijači ipak u nedjelju neće morati razbijati glavu o mladcu pošto će odsluživati kaznu 3 žuta kartona kao i Arturo Segado Munoz, vezist koji je prošle godine nastupao za već spominjani Rudeš.

    Međusobni skor Dinama i Istre 1961
    44 30 11 3 99-27

    Posljednjih pet međusobnih utakmica:
    2017/2018:
    Dinamo - Istra 1961 2-0
    Istra 1961 - Dinamo 0-0
    Dinamo - Istra 1961 5-1
    Istra 1961 - Dinamo 0-4
    2018/2019:
    Dinamo - Istra 1961 3-0

    Trenutna forma:
    Dinamo - Inter 5-3 HNL
    Sloga Mravince - Dinamo 0-1 KUP
    Hajduk - Dinamo 0-0 HNL
    Anderlecht - Dinamo 0-2 EL
    Rudeš - Dinamo 0-3 HNL

    Inter - Istra 1961 1-2 HNL
    Istra 1961 - Hajduk 2-4 HNL
    Sloga Nova Gradiška - Istra 1961 2-4 KUP
    Rudeš - Istra 1961 0-3 HNL
    Slaven - Istra 1961 3-1 HNL
    1. Ishod utakmice (11 votes)
        Pobjeda Istre 1961
        18%
        Neriješeno
          0%
        Pobjeda Dinama
        82%
  • marcio amoroso
    31.4k
    Po 3 boda tamo. Očekujem laganu pobjedu i dobru pripremu za Trnavu.
  • reziser
    5.8k
    i da bude bez ozljeda!
  • Eduardo
    16.8k
    Netko stvarno uvjeren u pobjedu Istre ili se trolla :yum:

    U zadnjih 5 na Drosini imamo 4 pobjede i nerješeno uz gol razliku 10:1.

    Od ukupno 20 odigranih utakmica imamo 10 pobjeda, 7 nerješenih i 3 poraza uz 32 zabijena i 14 primljenih golova.
  • deda
    26.3k
    Jebote ja zaboravio glasat. evo sam stisno. Rano je još zapetu kolonu :rofl:
  • Infinity
    14.9k
    Ima jos jako puno do utakmice, tko zna sta ce ove reprezentacije napraviti igracima, ali... Pet dana je izmedju Pule i Trnave i mislim da bi Bjelica trebao na Istru izvesti najjaci sastav, cisto da se igraci opet osjete nakon duzeg izbivanja. Usput bi mogao vidjeti da li je neki igrac pao, mogao bi to srediti u tih pet dana ili ga zamjeniti s nekim tko je u boljoj formi.

    Eh sad. 12 igraca je na reprezentativnim okupljanjima, a osam je standardnih ako cemo gledati i Sunjica i Ademija kao standardne, kao i Rahmanija kojeg ocekujem u mecu za Trnavu. Rahmani ce svoju posljednju utakmicu za Kosovo odigrati vec 14.10. Svoje posljednje utakmice 15.10. igraju Livakovic, Gavranovic i Sunjic. 16.10. igrat ce Ademi, Stojanovic, Olmo, Gojak.

    Mislim da ce svi imati sasvim dovoljno vremena za odmor. Eventualno ove sto su igrali 16.10. zamjeniti. Mogu recimo Ademi i Sunjic igrati po poluvrijeme, isto tako Olmo i Gojak se mogu zamjeniti, Stoja moze igrat i 120 minuta bez problema protiv Istre, za njega ne brinem. Jedna zamjena 'bonus' za ne daj Boze.

    Mozda netko misli da bi bilo bolje sviju odmoriti, al ne znam. Meni djeluje pametnije da se s tom utakmicom protiv Istre vrati u klupski ritam, nego da cekamo Trnavu ne znajuci sta nas ceka. I njihovi igraci ce na reprezentativno okupljanje, al jako puno prvotimaca Dinama izostaje i Istra bi bila dobra pripremna utakmica.
  • 000
    941
    Ove reprezentativne stanke postaju prava gnjavaža. Još malo do Pule.
  • deda
    26.3k
    Baš. Idu mi na onu stvar, a očigledno i igračima.
  • 000
    941
    Da ih stave u kalendar kada se ne igraju euroligaška natjecanja, ne bih riječ rekao. Ovako Jordan...
  • reziser
    5.8k
    pa nikom se neda igrat te reprezentativne prijateljske pa i liga nacija, cem to sluzi???
    samo izmorit i ozljedit igrače
  • reziser
    5.8k
    duga ova pauza, jedva cekamo tekme
  • deda
    26.3k
    Ma ova liga nacija je sranje, to neće proći ili će se igrati s drugim momčadima. Pa ne možeš imat 3 pauze po 15 dana u 3 mjeseca. Nema šanse.
  • reziser
    5.8k

    osim ak uefa tak veli :cool:

    previse je to pauzi, utakmica...bez natjecateljskog naboja.
    Ok su kvalifikacije..ali ostalo...
  • Infinity
    14.9k
    Savezi nece dat to natjecanje, jer su lijepe pare tu, puno ljepse nego da se igraju obicne prijateljske.

    Mene sto se tice, dva puta godisnje neka uzmu po 20 dana i tu izigraju sve sto treba i cao. Tocno mi idu ma zivce. Samo SP i EP mogu podnijeti, ovo ostalo zanimljivost 0. Mogu igrati srijeda-subota kao sto igraju i klubovi i to je u 20 dana 6-7 utakmica, pa nek je i mjesec, u dvije pauze po mjesec mozes odigrat i 15 utakmica, a ne igra se toliko. Kalendar se da srediti i to je to.
  • 000
    941
    U 11. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo će odmjeriti snage s Istrom 1961 na stadionu Aldo Drosina (subota, 20.10., 17:30h) u Puli, a u nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama.

    GNK Dinamo dobio je na raspolaganje za prodaju u Zagrebu ulaznice za gostujući sektor na stadionu Aldo Drosina. Ulaznice po cijeni od 50 kuna moći će se kupiti na Ticket pointu kod stadiona Maksimir prema sljedećem rasporedu:

    Četvrtak, 18.10., od 10 do 18 sati

    Petak, 19.10., od 10 do 18 sati

    Prodaja će biti moguća uz prethodno predočenje važećeg osobnog dokumenta, a sve su ulaznice personalizirane i glase na ime i prezime. GNK Dinamo zadržava pravo uskrate kupovine ulaznice ako postoje neki od razloga za to predviđeni Zakonom o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima.

    PRODAJA NA DAN UTAKMICE

    NK Istra 1961 organizirat će prodaju ulaznica za navijače Dinama na dan utakmice (subota, 20.10.), od 10:00. Cijena ulaznice bit će i na dan utakmice 50 kuna.

    Na dan utakmice nema prodaje ulaznica u Zagrebu.

    Ovim putem molimo navijače za fer, korektno i sportsko navijanje na utakmici bez rasističkog i diskriminatornog skandiranja te ujedno pozivamo na suzdržavanje od upotrebe pirotehnike.
  • deda
    26.3k
    Očekujem: Livaković,Stojanović,Lešković,Perić,Musa,Ademi,Kadzior,Gojak,Petković,Oršić,Budimir
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.