• NitkoBitan
    12.2k
    Nebitan ali zanimljiv podatak... na instagramu je objavu o Maximu kao pojacanju lajkalo preko 18 tisuca ljudi (medu njima i nesto malo Francuza). Bome medu popularnijim objavama u zadnje vrijeme, izgleda da Dinamov puk voli prinove.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Trebalo bi ga probati kao lijevog beka.
  • Krizy
    36.2k
    "Poštujem svačije mišljenje. S moje strane Dinamo je u zadnjih 20 godina 18 puta bio prvak, redovito u Ligi prvaka, odnosno europskom natjecanju. Nogometna zemlja, dominantna momčad, posjed lopte, pobjednički mentalitet s vrhunskim igračima i internacionalcima."

  • Patak
    2.2k
    To je odgovor Bernauera na ovaj dolje tvit u kojem piše da ne razumije one koji kritiziraju Bernauera da ode u Dinamo. Ček, netko stvarno ritizira prelazak igrača iz 2. francuske lige u klub koji redovito igra LP ili EL?
  • marcio amoroso
    32.4k
    I ovo je dokaz kako je teško dovesti igrača ovamo. Može se dovesti, ali mu se mora ponuditi više od nekog Clermonta, Augsburga, ili Salernitane.
    Nažalost je to rang klubova sa kojima se mi natječemo za igrače i čak i protiv takvih klubova nemamo šanse.
  • Sajla
    3.5k
    netko stvarno ritizira prelazak igrača iz 2. francuske lige u klub koji redovito igra LP ili EL?Patak

    A istovremeno neki kritiziraju zašto mi dovodimo igrače od tamo... Totalni paradoks!
  • Olmic
    2.7k
    Novi broj 6
  • Zagi
    5.1k
    Lacazette vrijeme je.
  • vjeko1701
    5.9k
    *Vrime je

    E sad baš neće doći...
  • Infinity
    15.2k
    Covjek i da hoce doci Lovren bi ga odgovorio :lol:
  • Droljo
    5k
    Bude ga lovren iz remetinca nagovarao ili odgovarao uskoro... I neka. Imali su šansu za odabrat stranu. Ili bar bit iskren i pošten nevezano za stranu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.