• Jurki
    8.4k
    moze te sram biti. Teo mozda nije najbolji stoper na svijetu.
    Ali covjek je dal svoje najbolje nogometne godine Dinamu.
    Isto tak taj kikser kak ti kazes je supotpisnik najboljih Dinamovih rezultata u Europi zadnjih 50 godina. Da njega nije bilo upitno je dal bi Dinamo imal tak dobre rezultate u Europi zadnjih 5-6 godina. I definitivno bude njegovo ime i prezime upisano zlatnim slovima u klubsku povijest.
    Kod svakog trenera je bil neizostavan kotacic u obrani.
    Isto tak i ove sezone nakon kaj ga se bezveze otpisalo .. covjek je dosel i s njim se stabilizirala obrana i zahvaljujuci njemu smo jos u igri za oba trofeja. Bez njega tesko da bi imali i teoretske sanse za obranu naslova prvaka.
  • Paggini
    5.7k
    Kakve su ovo rasprave? Pa svaki obrambeni ima svoju kompilaciju kikseva, Van Dijkova je dugačka valjda deset minuta pa nitko ovdje ne priča da je lik "kikser".

    Smiješne rasprave, pa svaki obrambeni će imat kiks, kao što će i najbolji napadač promašiti zicer, ne postoji infalibilnost u nogometu, a stavljati Theophilu ili Maxu etiketu "kiksera" je u najboljem slučaju krivo, a u najgorem jako, jako jebeno zlobno, pogotovo kad se gleda da su ti "kikseri" otkad igraju skupa zaslužni za renesansu Dinama, uz mnoge druge igrače i stožer, ali kad se sjetim na čeg nam je obrana ličila prije njih dvojice....
  • scooniepenn
    1.7k
    Upravo to, od kombinacije Boško Šutalo - Perić i dalje imam ozbiljne traume. Kako je ovo forum svašta se logično može pročitati, ali kolega je apsurdu dao dosad neviđenu dimenziju.
  • rioda
    2.1k
    I dalje sam pod dojmom ulaska Šutala nedavno na Poljudu kad je skoro napravio penal
  • Marley
    764
    Ufff...
    Generalno tesko podnosim ovakva seciranja svake greske bilo kojeg igraca. Ali na stopere i golmane sam posebno osjetljiva (iz ociglednih razloga, jer su daleko najizlozeniji greskama i kritikama).

    Ja ne mogu vjerovati da nakon cijele ove turbulentne sezone, netko moze izjaviti da Max i Theo NE VALJAJU. Decki koji su doslovno bili prekretnica, prvo jedan, pa drugi.
  • Banana 2
    377
    Jedini igrač s kojim je Bernauer individualno imao stvarnih problema unazad ohoho je onaj Filet, a u toj utakmici smo igrali i bez KTC-a. Van toga je bio odličan, čak mu se i duel igra popravila do razine koju je pokazivao u Ligue 2. Napisao sam prije nekoliko mjeseci da stoperima često treba jedna sezona da uhvate svoju stvarnu razinu u duelu nakon prelaska u novu ligu.

    Ako me išta nervira to je nesuvisla kritika prema Maxu koja ignorira da se mi nismo mogli sastaviti sa loptom dok taj dečko nije krenuo graditi napade.
  • Jaro
    5.4k
    kritika kritike radi. Dovoljno je samo pogledati statistike, rezultate ali i dojam od kad su KTC i Bernaeur standardni stoperski par u odnosu na ono prije.
    Simpatiziram Liverpool i Milan. Jbt sta su Van Dijk u zadnjih 5 sezona, te Maldini (po meni najbolji obrambeni igrac ikad) znali napraviti pa ih nitko ne smatra rupama/kikserima i kaj ja znam cime.
    KTC je jedan od 5 najzasluznijih igraca sto je Dinamo u situaciji da sam odlucuje o naslovu (ostali su Petko, Baturina, Misic i Nevistic) ma sto neki upisali.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Evo upravo bio intervju s njim na novoj tv i govori kolko je ktc ima veliku ulogu u njegovoj prilagodbi i kolko mu je lakse od kad je ktc dosao
  • dBK
    53
    Sportnet forum i najzapadniji dio zapadne tribine, to je moj đir...
    Rijetko komentiram, ali alergičan sam na ovakve stvari...Živi bili
  • Droljo
    4.8k
    najzapadniji dio zapadne tribinedBK

    Zapad gore?
  • Jos-Optimus
    153
    Ajde idi na 24 sata prosipati znanje. Nemam živaca za likove kao ti. Ozbiljno misliš da je Gvardiol bolji? Jer realno, ja sam sada u šoku. Misliš li da je Kroos bolji od Sučića? Ili Salah od Vidovića?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.