• OsamŠest
    2.5k
    Pozdrav svima!

    U dogovoru s adminom @Eduardo otvaram temu na kojoj ćemo možda jedni drugima moći pomoći.

    Naime, imam 25 godina, iz Zagreba sam. U doba najveće korone završio sam HNS Akademiju za nogometnog trenera - C licenca.
    Bacio sam se u detaljnu potragu za poslom (poslao sam upite velikom dijelu ZG klubova), al s obzirom da su tada upisi djece u škole bili obustavljeni, kao i treninzi zbog širenja zaraze, odlučio sam nakon svih tih neuspjelih pokušaja sve to skupa staviti na pauzu. Primjetio sam da se teško dolazi do posla, odnosno prilike, tako da nisam upisivao B licencu u želji da prvo kroz C licencu steknem neke temelje i vidim u kojem smjeru će ići moje nogometne ideje i pristup.

    Sada kada je situacija dosta bolja, a i tekuća sezona se privodi kraju, odlučio sam se ponovno aktivirati u potražnju.

    Ukratko, Akademiju sam završio uspješno, a praktični dio nastave odradio sam u NK Lokomotivi vodeći uzraste zagića i limača uz tamošnje trenere koji su mi bili mentori. Dobio sam i Pismo preporuke.

    Ukoliko netko treba mladog trenera za klince, željnog dokazivanja i gladnog uspjeha, ili poznaje nekog tko treba, slobodno nek javi u inbox. Ja sam slobodan i otvoren za pregovore :grin:
  • SAS1987
    13.2k
    Jel ti treba manager? :lol:
  • Droljo
    4.6k
    Hucika recimo...
  • OsamŠest
    2.5k

    Nađi angažman i tvoj sam :joke:
  • OsamŠest
    2.5k

    Pa da Southampton preuzmem.. Neće ić! :grin:
  • SAS1987
    13.2k
    Nađi angažman i tvoj sam :joke:OsamŠest

    E da sam ti ja manager završio bi u Lidlu na blagajni :lol:
  • Ali
    1.9k

    Tam bi barem imao redovitu plaću, prijevoz i topli obrok :lol:
  • OsamŠest
    2.5k

    Uz redovan posao, trenerski angažman je sasvim solidan dodatak na plaću. Teško da si netko može priuštit da mu je trenerski posao glavni izvor financija (pričamo o amaterskoj razini klubova).
  • Patak
    2.2k
    S klincima sam baš zbrajao sve trenere od zagića na dalje, i sve klubove koje smo prošli i došli do skoro 30 trenera. Dosta je klubova, trenera i kategorija barem u Zagrebu tak da ćeš sigurno dobiti priliku prije ili kasnije. Sretno!
  • OsamŠest
    2.5k

    Hvala ti puno!
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Bit će posla bit će posla, Sopić se bori za prava naših stručnjaka!
  • OsamŠest
    2.5k
    Željko Sopić - uno di noi !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.