• SAS1987
    13.3k
    mozes sve u inbox saznat osim kamiona :)Olmic

    Kamion se vec prodao? :lol:
  • Olmic
    2.7k
    hahahah da vec je u dijelovima
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Prodajem radni stol očuvan i kvalitetan. Cijena je 50 eura. Za sve dodatne informacije javite se privatno

    DIMENZIJE:

    Širina:116cm
    Visina:90cm
    Dužina:70cm

    stol-radni-slika-202978428.jpg

    Prodajem i uredske i sobne stolice

    Cijena kožne stolice je 30eura
    kozne-stolice-ured-slika-202978676.jpg

    Cijena sobne stolice je 15eura
    kozne-stolice-ured-slika-202978671.jpg

    RAZLOG PRODAJE; višak

    Za sve dodatne informacije javite se privatno
  • Jurki
    8.4k
    Prodajem povoljno tv Josipu Brekalu da ima covjek de gledati Euro.. potrebno je samo da kupi resiver.. pa ako moze neko covjeku javiti..
  • Jurki
    8.4k
    Evo mene opet dosađujem. Ovaj put prodajem rashodovane stolice sa Poljuda.. mogucnost utovara sa tartan staze.
    Najte kaj zameriti
  • Olmic
    2.7k
    Ekipa opet podsjetnik, dolaze krizme/pricesti pa ako netko zeli poklonit mobitel/tablet i slicno , imam nove uredaje, a i par zonasa vec kupilo pa me slobodno kontaktirajte :)
  • ZGWest
    525
    Pozdrav ekipa,

    Imam stranicu na instagramu gdje prodajem nove tenisice.
    Po jeftinijim cijenama nego u trgovinama, pogotovo Filling Pieces.

    Bit ce tu jos tenisica, ovo je ono sto imam za sad u ponudi. Ima muskih, zenskih i unisex.

    Evo link na instagram stranicu, slobodno se javite tu u PM ili u DM na instu.

    https://www.instagram.com/lk_shoe_spot?igsh=MW9ndDQzYzJ1MnZuaQ%3D%3D&utm_source=qr
  • BBBaranja
    1.9k
    Prodajem 2 karte za memorijalnu utakmicu u sjećanje na Dražena.
    Mislio sam da je tekma u petak pa sam uzeo dvije karte,kad ono četvrtak a nisam baš toliki fanatik da sutradan na poslu patim..
    Karte su za gornju tribinu,na sredini drugi red jedna do druge..plaćene 40€,dajem ih za 30..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.