• Salva
    2.4k
    Da mi je znat koji tudum je došao na ideju i predložio u klubu da se ulaznice ne prodaju na DAN UTAKMICE i još više želim znati debile koji su tu odluku prihvatili i rekli da je to odličan prijedlog. Osim ako im nije cilj što manje zaradit, ne vidim logiku u ovoj odluci. Nigdje na svijetu ovog nema, da se ljudima ne daje da se kupi karta za utakmicu koja ne da nike rizična, nego je jedna od sigurnosno lakših za organizaciju. Sutra će masa domaćih, kako je Deda napisao gerijatrije, ostati van stadiona. Užas
  • blue heart 72
    1.4k
    Neshvatljiv način razmišljanja u nekim klubovima. Jedni ne prodaju ulaznice na dan tekme, drugi prodaju samo članovima. Pa to je direktno nanošenje štete vlastitom klubu, zaista ni uz najbolju volju ne vidim smisao takvih odluka
  • Oluja
    3.7k
    A spominju da ce nadograditi stadion do 8000 mjesta. Bolje da zivicu posade ako ce im tribine sluziti samo da ga zatvore sa svih strana
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Ako je utakmica oznacena utakmicom visokog rizika tu se Belupa ne pita nista ili vrlo malo oko organizacije pa tako i prodaje karata.
    Prodaje na dan tekme koju mup proglasi utakmicom visokog rizika nema. Ni sad ni ubuduce.
  • Sunja86
    1k
    Na koji se način označava utakmica visokog rizika?
    Npr N.N osoba iz Koprivnice dođe kupit kartu na blagajnu šta je tu rizično?
  • Salva
    2.4k
    Procjena da je utakmica visoka rizika je subjektivna ili postoji nekakav objektivni razlog? Osim ako se ne dogodi da na stadion ne upadne horda zlih četnika, ne vidim način kako ova utakmica može biti riskantna. Ali hvala na pojašnjenju, mislio sam da je to odluka Belupa, imali su često bisera u zadnje vrijeme.
  • deda
    28k
    Ja mogu reći samo da je ovo onda krajnje bolesna odluka MUPa. To je mali grad u kojem su ljudi navikli doći kupiti ulaznicu sat vremena prije utakmice ili se tek nakon ručka Štef smisli da bi mogel na utakmicu. Pa nije ovo jebeni Old Traford ili gostovanje na Marakani. Smiješno do bola. Baš Štef prati objave MUPa i društvene mreže Slavena.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    To je subjektivna odluka mupa, tj ravnateljstva policije. Novim protokolom kojeg su donijeli hns i mup mimo klubova na pocetku sezone mogu sta hoce. Npr smanjiti kapacitet navijacke tribine kao sto su i napravili i nama i gostima na maksimiru...
    Pisao sam ranije o tome, a kad bude vrijeme objasnit ce se detaljnije malo o tome, kome idu zasluge za to i kako je do toga doslo uopce.
  • deda
    28k
    Drago mi je što si nam ovo rekao jer nekako blagonaklonije gledam na SB. Ali žalim dedeke i sredovječnje ljude koji će sutra sjesti u auto u Virovitici, Ludbregu, Bjelovaru, Križevcima, Đurđevcu i krenuti pogledati utakmicu i doživjeti šok.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Belupo je bio korektan za ovu tekmu prema nama. Bilo bi bezobrazno da se to ne kaze. Uostalom nije ih se ni prozivalo.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Ja mogu reći samo da je ovo onda krajnje bolesna odluka MUPa. To je mali grad u kojem su ljudi navikli doći kupiti ulaznicu sat vremena prije utakmice ili se tek nakon ručka Štef smisli da bi mogel na utakmicu. Pa nije ovo jebeni Old Traford ili gostovanje na Marakani. Smiješno do bola. Baš Štef prati objave MUPa i društvene mreže Slavena.deda

    Iskreno ne znam zasto je ovo utakmica visokog rizika. Kad malo bolje razmislim nisam nigdje procitao tu informaciju al pretpostavljam ako forsiraju da nema na dan tekme karata da jest, jer niti jedan klub to ne bi napravio svojevoljno.

    To mup forsa radi toga da znaju unaprijed koliko dolazi gostiju i koji broj je domacih navijaca pa da se znaju okvirno rasporedit, koliko im treba ljudi, osiguranja i sl. I da se prevenira da ljudi bez karte bauljaju po gradu. Ovako ih samo vrate nazad. Samo to sve nema smisla ako ne postoje dvije navijacke grupe.
  • Salva
    2.4k
    Koliko je na kraju karata prodano cca? 1000 nismo probili na “naša” 3 sektora?
  • Nino Bule
    11.5k
    Misli da smo na 950 u ova 3 C sektora, ako su box i ovaj c3 sektor isti broj karata.
  • ksapi
    2.2k
    Mislim da je 983 za sad, ali nisu sve karte bile u prodaji.. no svakako preko 900 je otislo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.