• Svi na Sjever
    1.9k
    Rijetko kad sam imao ovakav osjećaj pred derbi a to je da ćemo glatko dobiti...
    Igrao bih 3-5-2 da Špika i Bočkaj visoko idu na Mikanovića i Melnjaka,odmorio bih Mišića i Ljubu za MIlan.
    Livi
    Rile Šutalo Perić
    Špikić Ivanušec Ademi Baturina Bočkaj
    Petko Oršić
  • Bosna86
    11.5k


    Jesam ista slagao?
  • deda
    27.6k
    Gospodski, nema što :clap:
  • Benito
    553
    Samo pobjeda i ništa drugo me ne zanima! Ajmo!!
  • Olmic
    2.7k


    Meni bitnija danas utakmica nego ona u utorak.. Nema odmaranja
  • Eduardo
    17.3k
    Prošle sezone izvukli su nam se neporaženi na Poljudu pa čak i bez primljenog gola... sad su u nizu od tri derbija bez poraza na Poljudu tako da danas očekujem prekid tog po njih pozitivnog niza. Sve što je 100% zdravo mora na teren, bit će vremena za odmor.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Po izjavama igrača želimo pokazati ko je gazda u HNL-u. To mi je drago jer ne želim da kalkuliramo u derbiju šta su neki prethodnici radili. Danas im ugasit zadnji lumin koji im gori da mogu nešto napravit u ovoj sezoni i puni samopouzdanja se okrenut Milanu i ključnoj tekmi za prezimit u Europi. DZG iznad svih!
  • Eduardo
    17.3k
    Iako ima još puno do kraja naša pobjeda danas donosi naslov prvaka na bodovnom i psihološkom planu. Bio bi im to već treći poraz od Dinama ove sezone i ne vidim način da se nakon toga mogu ozbiljno vratiti u utrku, ako su ikad i sudjelovali u njoj. Mi smo i s remijem u dobroj situaciji dok njima igra samo pobjeda jer bi se okrenulo baš sve suprotno od scenarija u kojem su poraženi. Tada -5 i ne izgleda neuhvatljivo što zapravo i nije.
  • marcio amoroso
    32k
    Kada čovjek pogleda šta se dešavalo u zadnjoj sezoni onda možda bolje da izgubimo.
    Kao prvo bi se momčad vjerojatno pojačala, a ne osjetno oslabila, a kao drugo bi se Dinamov puk još dodatno mobilizirao.

    Naravno da to ne želim i da želim da ih zgazimo, ali samo glasno razmišljam.
  • IceMan
    1.5k
    Kolko je na kraju karata prodano za naše..

    Onih 500 je konačna brojka ili?
  • Keyser Soze
    8k
    Nadam se da su igrači i trener svjesni važnosti ove tekme i da s pobjedom rješavamo prvenstvo.
  • reziser
    6.2k
    Nadam se da su igrači i trener svjesni važnosti ove tekmenamodi grebza

    i koliko nama navijačima ova tekma znači!
  • Captain America
    13.3k
    Uopće nemam dojam da je danas derbi kolko smo nadmoćniji suparnik. Kad se samo sjetim nabrijanosti u kolovozu... Ovo danas mi je ko da nas čeka kup utakmica u nekom slavonskom selu.

    Još se vraćam s puta i bit će utrka s vremenom hoću uopće stići do utakmice doma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.